poniedziałek, 19 sierpnia 2019.
Strona główna > Wiadomości > Zdjęcie z flaszką na oficjalnym profilu. Burmistrz na cenzurowanym

Zdjęcie z flaszką na oficjalnym profilu. Burmistrz na cenzurowanym

Zdjęcie z flaszką na oficjalnym profilu. Burmistrz na cenzurowanym
Data publikacji: 2019-07-18 12:03
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-26 12:37
Wywietleń: 2464 403326

Żywą dyskusję w internecie wywołały opublikowane na facebookowym profilu burmistrza Goleniowa Roberta Krupowicza zdjęcia z imprezy, na której lał się alkohol.

Burmistrz zaproszony został na urodziny przez założyciela goleniowskiego Teatru Brama Daniela Jacewicza. Obu panów łączą od lat przyjacielskie stosunki, nic więc dziwnego w tym, że na imprezę się wybrał, ale że ma liczne grono krytyków, dostało mu się w komentarzach za udostępnione fotografie, na których pojawia się alkohol. A przede wszystkim za tę, na której z flaszką pozują jego żona Monika oraz miejska radna Jenny Crissey.

„Polacy to przysłowiowe moczymordy w garniturach, taki naród, dziki… zacofany i żyjący w ciemnogrodzie. Pokutuje przyzwolenie na picie decydentów, polityków, nic złego się w tym nie widzi, to jeszcze nawyki z PRL (…). Wszędzie się pije, w pracy, na imprezach pracowniczych, więc poza pracą tym bardziej, bez względu na to, kto piastuje funkcje publiczne i kogo się jest partnerem życiowym. Szkoda słów... żenada i wiocha” – komentuje jeden z internautów. Z innego komentarza wynika, że sprawa przekazana została Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Co ciekawe, fotka została usunięta z profilu burmistrza. Zareagowała też sama żona burmistrza M. Krupowicz, wyjaśniając, że w butelce była nalewka zrobiona przez gospodarza, którą goście zostali powitani, a urodziny były przede wszystkim wydarzeniem kulturalnym, pełnym muzyki na żywo i tańca.

„O matko, tragedia się stała, już innych tematów nie ma? Bo burmistrz to nie człowiek, dajta spokój, człowiek jest człowiekiem. Zasługuje czasami na chwilę rozrywki” – puentuje burzę w szklance wody postronna obserwatorka.

(lbp)

Fot. Facebook/Robert Krupowicz

Komentarze

Bumistrz nie pije
Na zdjęciu nie widać, żeby burmistrz pił. Może po prostu chciał zwrócić uwagę na swoje problemy rodzinne. Że ma, jak każdy zwykły człowiek.
2019-07-19 08:00:03
gregor102
Motyla noga, Polacy z wszystkiego zrobią problem..
2019-07-18 19:46:08
~`bez złożliwości
Wszyscy Pańswo po części macie racje ( każdy swoją wieć dlatego "e"). Burmistrz też człowiek, może się napić, ba w/g mnie nawet czasami powinien( ciężką ma facet pracę) i nikomu nic do tego jak i z kim spędza swój prywatny czas. Żyjemy w kraju nad Wisłą i nic nam do tego, co na to obywatele zachodniej części Europy czy USA). Wątku żony nie bardzo rozumiem, co ta kobieta ma do jego pracy i jakie znaczenie ma jej "postać"? Pani Radna ze zdjęcia, to podobno Amerykanka, więc być może nie wszystko rozumie ( nie w sensie pojmuje, tylko najzwyczajniej nie rozumie np. kontekstowo - bez złośliwości).Wszystko jest jasne, do momentu kiedy te zdjęcia pojawiły sie na publicznym profilu Burmistrza!Komu mogło wpaść do głowy, żeby takie coś zrobić? Nie wiem . Przepraszam. że się tak wyzłośliwię ale mam wrażenie, że tylko komuś komu z powodu kryzysu farmaceutycznego zabrakło leków z grupy, która nie przewija się po serwisach informacyjnych. Facet powinien przeprosić,usuną zdjęcia i po herbacie. Nikt go za to do wiezienia nie wsadzi! No chyba, że to ominipotencja a to już znacznie wiekszy problem!
2019-07-18 17:54:54
pannadpany
ksiądz chla publicznie w kościele i nikomu nie przeszkadza!
2019-07-18 17:47:04
Katia Marks
Burak!
2019-07-18 16:30:50
Pan Witek
Takie są skutki nieustannego lanserstwa, gdzie popadnie.
2019-07-18 16:17:52
Xyz
To w tym złego, że zdjęcie zostało umieszczone na publicznym koncie burmistrza.. na prywatnym niech udostępnia co mu się podoba ale tutaj? Słabo!
2019-07-18 15:07:41
555
Nie mam nic przeciwko ! Uczmy kultury picia i dążmy do tego aby puszki po piwie i butelki lądowały w koszach a nie w krzakach. Surowo, a nawet bardzo surowo karać należy chamstwo - a nie ludzi kulturalnie pijących piwko na ławeczce po dniu ciężkiej pracy. Jeszcze raz : UCZMY KULTURY PICIA !!!
2019-07-18 14:41:59
zazdrość
@MAGDALENA K Proszę udać się do okulisty, ponieważ na tym zdjęciu są dwie ładnie uśmiechnięte panie i nie widzę, aby któraś z nich piła z gwinta. Kompromitacji jako zwykły normalny obywatel nie widzę. Niech się lepiej ci co tak krzyczą, zajmą własnym podwórkiem. Widocznie przez niektórych przemawia zazdrość a jeszcze inni mają mnóstwo kompleksów i swoje frustracje próbują przelać na innych. To są właśnie polscy katolicy. We własnym domu bajzel ale u innych wszystko chcą widzieć nawet to, czego nie ma. Gratuluję wszystkim krzykaczom, że są bardzo porządnymi ludźmi i nigdy w życiu nie wypili nawet tzw. kieliszka. Brzydzę się obłudą i zakłamaniem. Ale czego wymagać... Panie burmistrzu niech się pan tym nie przejmuje to zwykła zawiść, obłuda i zakłamanie. Najlepiej nie reagować na tych frustratów.
2019-07-18 14:21:54
rob
A Pan Krupowicz taki swiety ze na kolanach bogu gmine powierzal
2019-07-18 14:09:27
Obserwator
a jakiego ciekawego ma instagrama :):(
2019-07-18 13:31:31
MAGDALENA K
Pani Monika, żona Pana Burmistrza prowadzi w Szczecinie Galerie Sztuki.Czy upita alkoholem kobieta pijąca z "gwinta" to dobra wizytówka Gminy Goleniów ? Jakim prawem Burmistrz może tak kompromitować Gminę i ich mieszkańców ?..
2019-07-18 13:03:43
co w tym złego
Człowiek nie wielbłąd napić się musi.
2019-07-18 12:53:13
Pytanie
Ciekawe jaki efekt chciał uzyskać pan K?
2019-07-18 12:52:33
Ble
Każdy wypić może, ale żeby się tym lansować?
2019-07-18 12:51:13
Alicja
Alkohol jest dla ludzi. To taki sam napój jak każdy inny i nie powinno nikogo dziwić, że pełnoletnia osoba trzyma w ręku butelkę z resztką napoju alkoholowego. No sensacja na miarę Kuriera Szczecińskiego. Obłuda i zakłamanie przemawia przez tych co się tak oburzają. Ciekawa jestem czy oni wszyscy są abstynentami (pewnie cały czas grzeją), a nawet gdyby byli to nie uważam, że należy napiętnować ludzi, którzy na zorganizowanej imprezie piją alkohol. Jutro piątek, piąteczek, piątunio. Idę na imprezę i będę piła alkohol. No niesamowite, mam 50 lat i będę piła alkohol. Może od razu mam się biczować. Ludzie nie macie większych problemów.
2019-07-18 12:45:09
Marian
A może to była reklama "Pana Tadeusza"? Upsss, to też wódeczka. :) Ciekawe, czy państwo z goleniow.net.pl mazurki Chopina też uznaliby za reklamę wódki o tej nazwie? :)
2019-07-18 12:41:55
I masz
Jaki burmistrz, taka flaszka
2019-07-18 12:36:53
kibic
dlaczego robicie gów.oburze,że dorośli ludzie pili alkohol?! czy były awantury z tego powodu? nie.w czym problem?
2019-07-18 12:30:15
Adam
W cywilizowanym kraju Burmistrz po takiej wpadce powinien się podać do dymisji
2019-07-18 12:29:13
Antoni
Też mi się wydaje, że sprawa jest wyolbrzymiana. Ok, osoba publiczna ale jego postawa nie ma wpływu na innych życie. Co innego papież, czy ogólnie księża czy taki Trumf, ogólnie prezydent kraju.
2019-07-18 12:27:25
phi
Ale co w tym złego? Gdyby był alkoholikiem, czy coś, a przecież to tylko zdjęcie z butelką, która może być z sokiem albo jakimkolwiek płynem.
2019-07-18 12:18:55