środa, 18 lipca 2018.
Strona główna > Wiadomości > Zderzyły się cztery samochody

Zderzyły się cztery samochody

Zderzyły się cztery samochody
Data publikacji: 2017-03-12 21:23
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-12 12:17
Wywietleń: 416 222754

W niedzielę (12 marca) tuż przed g. 20 zderzyły się na placu Rodła w Szczecinie cztery samochody osobowe – dwie taksówki, osobowy mercedes i bmw. Na miejscu pojawiły się dwie karetki pogotowia i policja. Wygląda na to, że co najmniej jeden z pojazdów trafi do kasacji.

(sz)

Fot. Andrzej Szymkiewicz

Zderzyły się cztery samochody Zderzyły się cztery samochody Zderzyły się cztery samochody

Komentarze

tylko pytam...
...a gdzie jest t "centrum" Szczecina? tylko pytam...
2017-03-13 19:49:02
to są skutki wpuszczania zbyt dużej ilości samochodów do centrum miasta
zakazać wjazdu do centrum Szczecina samochodom starszym niż 10 lat ( nie spełniających norm emisji spalin Euro-4) i od razu się rozładuje
2017-03-13 10:52:51
tylko cztery???
Ostatnio modne są kilkunasto-kilkudziesięcio samochodowe "spotkania. Dwu taksówkarzy i BMW to już pewna katastrofa. Ostatnio taksiarz wyprzedził mnie na ul.Struga, na środkowym pasie i na milimetry wcisnął się przede mnie . Tak dojechalimy do mostu Długiego...Niby stary zawodowiec a głupi jak małolat na motorynce.
2017-03-13 10:34:04
bzdura
Ale wy bzdury piszecie
2017-03-13 06:50:27
do_Kazimierz
Od urodzenia jesteś taki głupi czy to po rodzicach?
2017-03-13 02:00:23
Kazimierz
pijaki łajdaki. Czekajcie aż nasz kochany Pan JArosław weżmie sie za was. koniec łajdactwa i pijaństwa nastanie! i koniec jeżdzenia po pijaku samochodami. NIech tylko PIS wygra z wami komuchami i pijakami to bedzie lepiej i bezpieczniej na drogach i ulicach. Z Bogiem i Alleluja
2017-03-12 23:56:07
Rodła
Na zdjęciach widać hyundaia, mercedesa i bmw, a czwarty jaki?
2017-03-12 22:21:33