środa, 15 lipca 2020.
Strona główna > Wiadomości > Zderzenie samochodu z autobusem na Mickiewicza w Szczecinie

Zderzenie samochodu z autobusem na Mickiewicza w Szczecinie [FILM]

Zderzenie samochodu z autobusem na Mickiewicza w Szczecinie
Data publikacji: 2020-05-26 07:52
Ostatnia aktualizacja: 2020-05-28 08:03
Wywietleń: 3620 456709

Samochód osobowy we wtorek rano zderzył się z autobusem komunikacji miejskiej na skrzyżowaniu ulic Mickiewicza i Poniatowskiego w Szczecinie.

Nikt nie odniósł obrażeń, ale zniszczona została wiata przystanku autobusowego i zablokowane było torowisko tramwajowe. Tramwaje linii nr 5 i 7 kursowały objazdem, lecz obecnie wróciły już na swoją stałą trasę. Utrudniony był też przejazd przez skrzyżowanie ul. Mickiewicza i Poniatowskiego. (ip)

Film: YouTube

Fot. Facebook Suszą! Szczecin

Zderzenie samochodu z autobusem na Mickiewicza w Szczecinie Zderzenie samochodu z autobusem na Mickiewicza w Szczecinie

Komentarze

Szybciej
Jak by jechał szybciej, to by zdążył przed autobusem.
2020-05-28 02:47:46
t.rex
Ten rajdowiec z Poniatowskiego powinien stracić prawo jazdy dożywotnio! Przecież taka jazda i kolizja z autobusem miejskim powinna podchodzić pod katastrofę w ruchu lądowym! I niech nikt tu nie wciska kitu, że to był jakiś wypadek. Wypadek to jest, jak się koło urwie, a nie jak kretyn w pełni świadomie wyprzedza na przejściach dla pieszych, podwójnych ciągłych i wymusza pierwszeństwo na skrzyżowaniu w ten sposób. Czy naprawdę musi dojść do poważnej tragedii i dziesiątek ofiar, żeby takie małpy na stałe odciąć od dostępu do jakichkolwiek maszyn? Na miejscu ubezpieczyciela wystąpiłbym teraz z regresem do kierowcy by płacił z własnej kieszeni za wyrządzone szkody. Celowość i świadomość działania na szkodę nie budzi po nagraniu żadnych wątpliwości.
2020-05-26 21:03:18
Dość wariatów na drogach..
Mam nadzieje ze po obejrzeniu filmiku i efektu końcowego jego szaleństw, będzie zatrzymanie prawka na wiele miesięcy. Dobrze ze na przystanku że względu na porę, nikogo nie było..
2020-05-26 20:29:46
xxx
jest juz film na Youtube. mam nadzieje ze policja zastosowala art 86 kw i bedzie on mial decyzja sądu zatrzymane prawo jazdy co najmniej na rok.
2020-05-26 20:18:58
Pablo
Ale pasażerów lini 67 tablice info. nie informowały ile pasażerów czekało na przystanku jak d.. bo info system za kilka milionów działa jak telefon stacjonarny ubiegłej epoki albo się połączy albo nie
2020-05-26 18:52:11
x
Ciekawostka - ani słowa o kierowcy...zniknął ? Chory ? Pijany ? ...dam głowę, że naćpany, ale w ogóle był jakiś kierowca, czy samochód sam pop...ał...
2020-05-26 15:51:49
dexter
NIKT NIE DOZNAŁ OBRAŻEŃ ???? I RUCH ZABLOKOWANY NA OK 3 GODZINY??? CO ZA ZGRAJA DEBILI !!!!!!!!!!!!! ZE ZDTiM I POLICJI!!!!!!!!!!!!!!
2020-05-26 15:24:45
Ch.Eng
Autobus zniszczył przystanek autobusowy, a gdzie jest ten tramwaj co zniszczył przystanek tramwajowy.
2020-05-26 15:20:44
ktoś czeka na tragedię
Faktem jest, że po Mickiewicza "szofery" zapierdzielają, jak głupi. Już tyle na tej ulicy było kolizji i potrąceń pieszych, że już dawno ktoś od organizacji ruchu (Charęza?) powinien się nad tym pochylić. Dwa pola zwalniające na wysokości rynku niczego nie rozwiązują.
2020-05-26 14:22:07
???
chyba wiata z przystanku tramwajowego
2020-05-26 10:57:06
30
wprowadzić strefę 30 i zrobić jeden pas ruchu na Mickiewicza. Miasto to nie tor wyścigowy.
2020-05-26 10:53:16
B
Żeby zablokować na 3 godziny ruch na głównej przelotówca miasta (najbliżesze objazdy w tym kierunku są ul. Arkońską i ul.26 kwietnia) to trzeba być zdolnym jak szczecińska drogówka. Tylko pogratulować, ORMO sprawniej dzaiłało.(-:
2020-05-26 10:15:22
Robert
Droga hamowania jakby autobus nie był wyposażony w hamulce :(
2020-05-26 09:58:17
Sąsiad
Na tym skrzyżowaniu światła są wyłączone od 22 do 6. Wypadek miał miejsce przed 6. Po jakiego wyłączają tam światła nie mam pojęcia. To dość ruchliwe skrzyżowanie i do tego z lewoskrętami. Nie kumam.
2020-05-26 09:26:02
sprawa prosta
Tam są światła i ktoś wymusił pierwszeństwo przejazdu. Na szczęście we wiacie nie było ludzi