piątek, 06 grudnia 2019.
Strona główna > Wiadomości > Zderzenie rowerzysty z samochodem. Utrudnienia na Sikorskiego

Zderzenie rowerzysty z samochodem. Utrudnienia na Sikorskiego

Zderzenie rowerzysty z samochodem. Utrudnienia na Sikorskiego
Data publikacji: 2019-07-18 13:33
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-19 02:17
Wywietleń: 1682 403339

Do zderzenia z udziałem rowerzysty i samochodu osobowego marki Hyundai doszło w czwartek ok. godz. 11.30 na ulicy Sikorskiego w pobliżu Placu Kościuszki w Szczecinie.

W wyniku zdarzenia dwa pasy (lewy i środkowy) zostały zablokowane. Przejezdny jest tylko prawy pas. Policja na miejscu bada przyczyny zdarzenia. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Żaden z uczestników zderzenia nie odniósł większych obrażeń. Nie wiadomo jeszcze, do której godziny potrwają utrudnienia.

(KK)

Fot. Facebook Suszą! Szczecin

Zderzenie rowerzysty z samochodem. Utrudnienia na Sikorskiego Zderzenie rowerzysty z samochodem. Utrudnienia na Sikorskiego

Komentarze

Xxx
Dwa razy w ciągu 2 tygodni samochód wyjechał mi na drogę rowerową z podporządkowanej,w tym raz uszkadzajac mnie i rower. Ale to oczywiście rowerzyści są winni, rowerzyści nie potrafią jeździć i nie znają przepisów. Szanujmy się wzajemnie, to wypadków nie będzie.
2019-07-18 23:57:21
Rowerzysta
Jeżdżę rowerem szczególnie ul Mieszka I i bardzo często samochodziaże wyjeżdżają z bocznej ulicy i jadę ścieszką rowerową to traktują mnie jak śmiecia !
2019-07-18 21:13:41
@zenek
Nie ma czegoś takiego, jak "kodeks ruchu drogowego". PoRD, mówi ci to coś, "mundralo"?
2019-07-18 20:49:07
zenek
Rowerzysta jedzie pod prad na Mickiewicza zarysowal auto i w dluga i co mu zrobisz (zalozylem dwie kamery przod i tyl ale nie dla donosu ale dla swojego bezpieczenistwa ) POLICJO czas karac rowerzystow lamiacych kodeks ruchu drogowego
2019-07-18 15:10:49
kamil
skoro to tylko kolizja to po co blokuja 2 pasy?
2019-07-18 14:40:23
.
Rowerzyści jeżdżą tak, że szkoda gadać. Gdyby samochody tak jeździły to by non stop były wypadki.
2019-07-18 14:36:54