Wtorek, 28 marca 2023 r. 
1 szczecin
REKLAMA

Zderzenie busa z samochodem osobowym. Ranni przewiezieni do szpitali (akt. 1)

Data publikacji: 06 marca 2019 r. 09:26
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 12:34
Zderzenie busa z samochodem osobowym. Ranni przewiezieni do szpitali
 

Do wypadku doszło ok. godz. 8 rano na drodze wojewódzkiej nr 163 – w Stramnicy niedaleko Kołobrzegu. Kobieta kierująca osobowym audi najprawdopodobniej na łuku drogi straciła panowanie nad autem. Wtedy doszło do czołowego zderzenia z busem.

– W wypadku uczestniczyło łącznie 9 osób, siedem z nich podróżowało busem – mówi kpt. Krzysztof Azierski, rzecznik prasowy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kołobrzegu. – W wypadku zostało poszkodowanych sześć osób, w tym trzy osoby odniosły ciężkie obrażenia.

Ranni zostali przetransportowani do szpitala. Na miejscu wypadku pracowały trzy zastępy straży pożarnej. Kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami na tym odcinku drogi nr 163 – o godz. 10.30 wciąż obowiązywał tu ruch wahadłowy, a na miejscu pracowali policyjni technicy.

 

(żan)

Fot. Komenda Powiatowa PSP Kołobrzeg

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

5th_element
2019-03-06 16:22:02
Czemu mnie to nie dziwi, że "kobieta straciła panowanie nad kierownicą"? Sama jestem kobietą, ale widząc, jak jeździ gros bab, wybatożyłabym za każdym razem, gdy mają zamiar wsiąść za kierownicę. Bo ona maDka, bo się spieszy, więc ma prawo komuś życie zabrać.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA