poniedziałek, 15 października 2018.
Strona główna > Wiadomości > Zderzenie aut na Chopina

Zderzenie aut na Chopina

Zderzenie aut na Chopina
Data publikacji: 2017-07-13 19:01
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-12 12:22
Wywietleń: 999 274921

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych w czwartek ok. godz. 17.30 doszło  na skrzyżowaniu ul. Chopina i Wiosny Ludów w Szczecinie.

Na miejscu interweniuje policja. Jedno z aut przez dłuższy czas stało na środku skrzyżowania, co utrudniało przejazd innych pojazdów.

Fot. Czytelnik 

Komentarze

Mieszkaniec
Wlasnie rondo jest tam najbezpieczniejszym rozwiazaniem. A madrych zapraszamy w godz szczytu niech sprobuja skrecic w lewo z pentli autobusowej lub ul Wiosny Ludow.
2017-07-15 01:20:50
@Myśliciel
Tak, ale nie wszystkim da sie to wcisnac do glowy...
2017-07-14 08:42:07
Myśliciel
Rondo to nie rozwiązanie. Po prostu trzeba ostrożnie jeździć. Jak tak będziemy wszędzie budować ronda to niedługo Szczecin będzie wyglądał jak jedno wielkie rondo.
2017-07-14 07:32:55
Szopen
A jakie było drugie auto, BMW???????? P.S. Widocznie policjanci mieli sprzęt lub siłę, skoro przepchnęli auto na środek skrzyżowania, bo przed ich przyjazdem wystawało tylko trochę poza linię zatrzymania na Chopina, a nie stało w całości na środku ulicy. Idioci z Wiosny Ludów wyjeżdżają tam bardzo często, co nie zmienia faktu, że na Chopina jest 40-tka i na szczęście łatwo z tej prędkości wyhamować.
2017-07-14 07:01:10
Osowianka
Policja była na miejscu, gdy tamtędy przejeżdżałam, a gdy wracałam policja dalej była i Elantra dalej stała na środku. Zatem widocznie ktoś ranny był skoro nie kazali kierowcy usunąć auta. No chyba, że policjanci mało rozgarnięci i nie wpadli na ten pomysł albo nie mieli sprzętu do sprzątnięcia szkła, więc lepiej było zostawić rozbitka tam, gdzie zakończył swoją podróż :P