Piątek, 19 lipca 2024 r. 
REKLAMA

Zbiegły więzień już odnaleziony. Cztery godziny wolności

Data publikacji: 08 lipca 2018 r. 21:54
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 12:14
Zbiegły więzień już odnaleziony. Cztery godziny wolności
 

Więzień, który w niedzielę około godziny 16 zbiegł z konwoju przewożącego go do szpitala, tylko cztery godziny cieszył się wolnością. Około godz. 20 został zatrzymany na ulicy w Goleniowie.

Więzień z goleniowskiego Zakładu Karnego był transportowany do miejscowego szpitala na badania medyczne. Udało mu się uciec, Służba Więzienna na razie nie ujawnia, jak do tego doszło. Pewne jest, że natychmiast rozpoczęto szeroko zakrojone poszukiwania, w które zaangażowano dużą liczbę funkcjonariuszy Służby Więziennej i policji, użyto również policyjnego śmigłowca.

Operacją objęto całe miasto wraz z przyległym terenem. Około godziny 20 zbiega zauważono na jednej z ulic Goleniowa, natychmiast został zatrzymany i przewieziony do Zakładu Karnego. Odbywał karę za kradzieże i włamania, teraz czeka go zdecydowanie surowszy wyrok za ucieczkę z więzienia.

cm

Fot. Robert Wojciechowski (arch.)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

do poniższego
2018-07-09 15:44:17
- ciebie należało by przymknąć na dłużej, sam nie wiesz czego chcesz - piszesz tak na swym "kompie" iż "gowaboli". Zinstaluj sobie idioto polskie znaki i słownik - korzystaj z F7. Debil nie wie kiedy pisze się "dużą" lub "małą"?
Jak sa na Wolnosci...
2018-07-09 01:02:11
To dokonuja Przestapstw i Glupot... za co grozi im Wiezienie ! A jak juz pozniej sa w Wiezieniu... to "robia wszystko" by wydostac sie spowrotem na Wolnosc - czyli Sami nie wiedza "co chca"... ??

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA