Sobota 21 maja 2022r. 
REKLAMA

Zatrzymany za liczne włamania

Data publikacji: 2016-07-22 12:46
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:10
Zatrzymany za liczne włamania
Fot. Robert Stachnik (arch.)  

Kryminalni z Niebuszewa zatrzymali 25-latka, który ma swoim koncie liczne przestępstwa, w tym kradzieże i włamania do piwnic na terenie Szczecina. Mężczyzna usłyszał już 16 zarzutów. Policjanci odnaleźli także skradziony przez sprawcę telefon o wartości 2500 złotych. Teraz o losie 25-latka zdecyduje sąd.

– Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Szczecin-Niebuszewo pracowali nad sprawami dotyczącymi licznych włamań do piwnic na terenie miasta. Ustalili i zebrali materiał świadczący o tym, że 25-letni mieszkaniec Szczecina może być sprawcą tych czynów. W nocy ze środy na czwartek mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu – poinformowała asp. szt. Anna Gembala.

Okazało się, że 25-latek od stycznia dokonał 16 przestępstw przeciwko mieniu tj. kradzieży, włamań do piwnic i zniszczenia mienia. Mężczyzna przyznał się do tych czynów i usłyszał 16 zarzutów. Kryminalni odzyskali także skradziony przez sprawcę telefon. 25-latkowi za te przestępstwa może grozić nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci zaznaczają, że to nie jest koniec sprawy. Gromadzą dalszy materiał dowodowy. (p)

Fot. Robert Stachnik (arch.)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA