środa, 05 sierpnia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Zatrzymano mężczyznę, który niszczył samochody i zaklejał zamki w drzwiach sklepów

Zatrzymano mężczyznę, który niszczył samochody i zaklejał zamki w drzwiach sklepów

Zatrzymano mężczyznę, który niszczył samochody i zaklejał zamki w drzwiach sklepów
Data publikacji: 2020-07-09 22:36
Ostatnia aktualizacja: 2020-07-20 13:56
Wywietleń: 1405 464043

Szczecińska policja zatrzymała w czwartek mężczyznę, który niszczył samochody i zaklejał drzwi kilkunastu sklepów w centrum miasta – w okolicach ulic Krzywoustego, Małkowskiego i Królowej Jadwigi.

Według Radia Szczecin funkcjonariusze zatrzymali go około godziny 21. Podejrzany został ustalony na podstawie monitoringu i informacji od mieszkańców Szczecina.

Policja apeluje o zgłaszanie się osób pokrzywdzonych działaniami zatrzymanego.

(dar)

Fot. Sylwia Dudek

Komentarze

alfreda bobrowa
... sądzę, że to człowiek chory .. współczuję jego bliskim ..
2020-07-10 19:04:15
@oho
Prowokator, czy idiota.
2020-07-10 18:27:22
W
Bart, popieram!
2020-07-10 17:50:34
oho
ale tu faszystów - ten biedny człowiek jest ofiara represyjnego państwa PiS - tak właśnie pisowcy destrukcyjnie oddziałują na umysły młodych ludzi którym odebrano nadzieję na europejską normalność pod znakiem tęczowej flagi...
2020-07-10 13:35:47
gh
@BArt Masz rację. Powinien dostać zwrot start, które spowodował i nawiązkę (czyli druga wysokośc strat) do odpracowania na ulicach - najlepiej z naszywką "kara za niszczenie samochodów i zaklejanie zamków"
2020-07-10 11:48:17
555
BArt - jestem tego samego zdania !!!
2020-07-10 11:30:25
BArt
I teraz dostanie karę grzywny, której i tak nie zapłaci, albo więzienie gdzie będzie na nasz koszt przebywał. Powinien odpracować szkody w kamieniołomach lub tego typu zamkniętych zakładach. Tylko obrońcy patologii się nie zgodzą...
2020-07-10 10:36:41
Brawo,
Ten film był przerażający, aż ciarki przechodzą - podejść do samochodu i z zimną krwią przerysować do żywego. Oby ten gość nie wyszedł z więzienia na bardzo długo.
2020-07-10 07:15:06
Rysy
Teraz powinni sie zgllsic wszyscy co maja porysowane auta w Szczecinie i okolicy