Środa, 17 lipca 2024 r. 
REKLAMA

Zatrzymali podejrzanych o dzieciobójstwo sprzed lat

Data publikacji: 19 lutego 2018 r. 10:15
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 12:03
Zatrzymali podejrzanych o dzieciobójstwo sprzed lat
 

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie zatrzymali 42-latkę i jej znajomego. Kobieta jest podejrzana o to, że kilka lat temu zabiła swoje nowo narodzone dziecko, natomiast 66-latek pomagał jej w tym. Kobieta przyznała się do winy i usłyszała zarzut zabójstwa dziecka. Mężczyźnie postawiono natomiast zarzut pomocy w ukryciu zwłok.

Operacyjni ze Szczecina w sierpniu ubiegłego roku otrzymali informację o bliżej nieustalonej kobiecie, która rzekomo zabiła swoje nowo narodzone dziecko. Informacje były szczątkowe, niemniej policjanci potraktowali wiadomość bardzo poważnie i pracowali nad ustaleniem konkretów. Wkrótce udało im się ustalić danych kobiety i zebrać materiał dowodowy. Na tej podstawie prokuratura mogła wszcząć śledztwo i przedstawić 42-latce zarzut zabójstwa dziecka. Kobieta przyznała się do czynu.

- Dalsza praca funkcjonariuszy z Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie doprowadziła do zatrzymania mężczyzny, który jak się okazało pomagał swojej znajomej w uniknięciu odpowiedzialności karnej pomagając w porzuceniu zwłok. 66-latek usłyszał już zarzuty i ma zakaz opuszczania kraju. Natomiast kobieta została tymczasowo aresztowana - informuje asp. szt. Anna Gembala.

Za zabójstwo 42-letniej mieszkance Szczecina może grozić do 25 lat pozbawienia wolności lub kara dożywotniego więzienia. Sąd weźmie również pod uwagę wcześniejszą przeszłość kryminalną kobiety. W ten sposób  zbrodnia sprzed 10 lat została wyjaśniona, a osoby, które ją popełniły, trafiły w ręce organów ścigania.

(k)

Fot. Robert Stachnik (arch.)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Gdyby zachodzili w ciążę.
2018-02-19 23:39:06
Gdyby pedałopedofile z Partii Watykańskiej zachodzili w ciążę to już dawno aborcja byłaby legalna.
]
2018-02-19 10:29:57
Wtedy pewnie byli piękni i młodzi, ona 32, on 56, więc dziecko tylko by im przeszkadzało w cieszeniu się życiem ;/

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA