niedziela, 20 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Zatrzymali dilera

Zatrzymali dilera

Zatrzymali dilera
Data publikacji: 2016-04-26 22:48
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:01
Wywietleń: 890 131118

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu zatrzymali 32-latka posiadającego znaczne ilości środków odurzających.

Zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu ustalili, że jeden z mieszkańców miasta posiada w wynajmowanym mieszkaniu znaczne ilości narkotyków. 

- W mieszkaniu mundurowi znaleźli ukryte środki narkotyczne. Specjalistyczne badanie potwierdziło, że w zabezpieczonych woreczkach strunowych znajduje się amfetamina o wadze ponad 27 gramów oraz marihuana w ilości ponad 24 gramów - podaje Beata Olszewska ze świnoujskiej policji. 

32-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, za co zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi do 10 lat więzienia. Obecnie przebywa w areszcie. Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności tej sprawy, sprawdzają między innymi skąd pochodziły środki odurzające. 
BaT

 

Fot. Robert Wojciechowski (arch.)

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
22
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Solidarność na fasadzie szczecińskiej filharmonii

Nekrologi

Sonda

Czy zaproponowane przez miasto podwyżki opłat i rozszerzenie Strefy Płatnego Parkowania wraz z obniżkami cen w komunikacji miejskiej uzdrowią sytuację parkingową w śródmieściu Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie