środa, 18 lipca 2018.
Strona główna > Wiadomości > Zamknięte drogi, tymczasowe blokady

Zamknięte drogi, tymczasowe blokady

Zamknięte drogi, tymczasowe blokady
Data publikacji: 2016-08-10 10:27
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-12 12:09
Wywietleń: 291 147842

Już od środy szczecinianie muszą się liczyć z utrudnieniami komunikacyjnymi. O godz. 9 zostają wprowadzone pierwsze zmiany w organizacji ruchu. Zamieszanie powinno się skończyć w poniedziałek.

W ŚRODĘ o godz. 9 wyłączono z ruchu zostaje wyjazd z ul. Jana z Kolna w kierunku Bramy Królewskiej. Zjazd z Trasy Zamkowej w stronę stoczni możliwy będzie jednym pasem.

W czwartek (11 sierpnia) o godz. 12 nastąpi zamknięcie ulic: Jana z Kolna na odcinku od ul. Kapitańskiej do zjazdu z Trasy Zamkowej (zachodnia jezdnia), Komandorskiej, Małopolskiej od ul. Jarowita do ul. Komandorskiej, Admiralskiej od ul. Jana z Kolna do ul. Wawelskiej, Wały Chrobrego, Zygmunta Starego od ul. Jarowita do ul. Wały Chrobrego, Szczerbcowej od ul. Jarowita do ul. Wały Chrobrego, Wawelskiej od ul. Jarowita do ul. Wały Chrobrego, Storrady od ul. Kapitańskiej do ul. Jana z Kolna. Na ul. Łady będzie możliwy ograniczony wjazd pojazdów na odcinku od skrzyżowania ul. Dubois do skrzyżowania z ul. Kapitańską. Wyznaczone zostaną specjalne parkingi i przystanki komunikacji miejskiej.

Na Trasie Zamkowej możliwy będzie zjazd od strony pl. Żołnierza Polskiego w kierunku ul. Wyszyńskiego i wjazd od strony ul. Wyszyńskiego. Pas umożliwiający zjazd w ul. Jana z Kolna w stronę stoczni zostanie wyłączony z ruchu. Będzie na krótko otwarty tylko 12 sierpnia (piątek) w godzinach 6-9.

Objazdy zostaną wytyczone przez ulice: Dubois, Parkową, Malczewskiego, Matejki, pl. Żołnierza, Trasę Zamkową. W związku z tym będą zmienione programy sygnalizacji świetlnych na skrzyżowaniach: Matejki – Malczewskiego, Matejki – Piłsudskiego, pl. Hołdu Pruskiego, pl. Żołnierza Polskiego (Brama Królewska).

Należy się też liczyć z dodatkowymi utrudnieniami już w trakcie samego festiwalu. Ze względów bezpieczeństwa w razie potrzeby podczas pokazów pirotechnicznych może być zamykany wjazd do centrum miasta przez Trasę Zamkową.

Przywrócenie stałej organizacji ruchu nastąpi najpóźniej 15 sierpnia (poniedziałek) o godz. 5.

Zapory drogowe mogą z zamkniętych ulic zostać usunięte wcześniej.

(jps)

Fot. R.WOJCIECHOWSKI (arch.)

Komentarze

Czytelnik 2
Krzystek z wielkim zapałem dewastuje miasto,powoli lecz systematycznie cofamy się do średniowiecza.
2016-08-10 15:55:03
Czytelnik
Czy ktoś w UM odpowiada za tego typu imprezę i organizację ruchu? Matejki rozkopana, Wyzwolenia bez prawego pasa, a Ci d**ile fundują nam (jak co roku) zamknięcie Wałów Chrobrego już od czwartku. Paranoja!!! Jakby nie można tego zorganizować na Łasztowni.
2016-08-10 13:24:34

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
18
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Flis przypłynął do Szczecina
Zjazd Młodych Gwiazd 2018 i „Siedem życzeń”
Różankowe urodziny Szczecina
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy