czwartek, 24 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Zajdź na Targi Nieruchomości w Azoty Arenie

Zajdź na Targi Nieruchomości w Azoty Arenie [GALERIA]

Zajdź na Targi Nieruchomości w Azoty Arenie
Data publikacji: 2016-10-08 15:06
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 21:43
Wywietleń: 783 158235

W ten weekend wszystkie drogi prowadzą do Azoty Areny przy ul. Szafera w Szczecinie. Jak co roku trwają tu dwudniowe Targi Nieruchomości i Wyposażenia Wnętrz. Wstęp wolny.

W jednym miejscu i czasie można zapoznać się „z pełną ofertą rynku, sprawdzić zdolność kredytową, zapoznać się ze szczegółami procesu kredytowego oraz podpisać umowę rezerwacyjną” – zachęca organizator. W Azoty Arenie prezentują się przedstawiciele gmin, inwestorzy, deweloperzy, biura nieruchomości, instytucje finansowe i ubezpieczeniowe oraz szeroko pojęta branża wyposażenia wnętrz.

W sobotę i niedzielę (8 i 9 października br.) można zapoznać się z najnowszymi trendami i wzornictwem, inspirującymi rozwiązaniami aranżacyjnymi oraz nowatorskimi elementami wyposażenia wnętrz. Dodatkowo będzie można wziąć udział w pokazach oraz posłuchać porad specjalistów z zakresu projektowania, wyposażenia i aranżacji wnętrz.

Dla amatorów zdobycia umiejętności, które mogą się przydać we własnoręcznym dekorowaniu mieszkania lub domu, pomocne mogą okazać się warsztaty. Niestety, nie ma ju miejsc.

„W formie prezentacji pokazane zostaną przykłady tkanin projektowanych przez m.in. Sonię Delanuay, firmę Marimekko, studentów Wydziału Sztuk Wizualnych Akademii Sztuki w Szczecinie oraz Katedry Mody Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie”.

Potem targowi kursanci będą mogli wykazać się nabytymi umiejętnościami, bowiem kolejna część warsztatów to praca manualna – „próba stworzenia bazy dla printów z kolorowych papierów, wycinanek, malowania farbami, kredkami akwarelowymi etc.”. 

Na szczecinian, którzy marzą o mieszkaniowych zmianach, czekają promocje. 

Giełda Ofert to kolejna propozycja dla zwiedzających, zainteresowanych ofertą mieszkań i domów z rynku wtórnego. 

Podczas imprezy zwiedzający będą mogli zasięgnąć porad specjalistów: prawników, architektów krajobrazu, doradców finansowych czy notariuszy. Dla najmłodszych zaś przygotowano specjalny kącik zabaw z opieką, rodziców zapewne przyciągnie kawiarenka targowa.

(kl)

Fot.: Marek Klasa

 

Zajdź na Targi Nieruchomości w Azoty Arenie Zajdź na Targi Nieruchomości w Azoty Arenie Zajdź na Targi Nieruchomości w Azoty Arenie Zajdź na Targi Nieruchomości w Azoty Arenie Zajdź na Targi Nieruchomości w Azoty Arenie Zajdź na Targi Nieruchomości w Azoty Arenie Zajdź na Targi Nieruchomości w Azoty Arenie Zajdź na Targi Nieruchomości w Azoty Arenie Zajdź na Targi Nieruchomości w Azoty Arenie Zajdź na Targi Nieruchomości w Azoty Arenie Zajdź na Targi Nieruchomości w Azoty Arenie Zajdź na Targi Nieruchomości w Azoty Arenie Zajdź na Targi Nieruchomości w Azoty Arenie Zajdź na Targi Nieruchomości w Azoty Arenie Zajdź na Targi Nieruchomości w Azoty Arenie Zajdź na Targi Nieruchomości w Azoty Arenie Zajdź na Targi Nieruchomości w Azoty Arenie

Komentarze

Trudno dopisać.
Wstęp wolny?
2016-10-08 16:06:03

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”