piątek, 30 października 2020.
Strona główna > Wiadomości > Zajdź na Targi Nieruchomości w Azoty Arenie

Zajdź na Targi Nieruchomości w Azoty Arenie [GALERIA]

Zajdź na Targi Nieruchomości w Azoty Arenie
Data publikacji: 2016-10-08 15:06
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:17
Wywietleń: 1599 158235

W ten weekend wszystkie drogi prowadzą do Azoty Areny przy ul. Szafera w Szczecinie. Jak co roku trwają tu dwudniowe Targi Nieruchomości i Wyposażenia Wnętrz. Wstęp wolny.

W jednym miejscu i czasie można zapoznać się „z pełną ofertą rynku, sprawdzić zdolność kredytową, zapoznać się ze szczegółami procesu kredytowego oraz podpisać umowę rezerwacyjną” – zachęca organizator. W Azoty Arenie prezentują się przedstawiciele gmin, inwestorzy, deweloperzy, biura nieruchomości, instytucje finansowe i ubezpieczeniowe oraz szeroko pojęta branża wyposażenia wnętrz.

W sobotę i niedzielę (8 i 9 października br.) można zapoznać się z najnowszymi trendami i wzornictwem, inspirującymi rozwiązaniami aranżacyjnymi oraz nowatorskimi elementami wyposażenia wnętrz. Dodatkowo będzie można wziąć udział w pokazach oraz posłuchać porad specjalistów z zakresu projektowania, wyposażenia i aranżacji wnętrz.

Dla amatorów zdobycia umiejętności, które mogą się przydać we własnoręcznym dekorowaniu mieszkania lub domu, pomocne mogą okazać się warsztaty. Niestety, nie ma ju miejsc.

„W formie prezentacji pokazane zostaną przykłady tkanin projektowanych przez m.in. Sonię Delanuay, firmę Marimekko, studentów Wydziału Sztuk Wizualnych Akademii Sztuki w Szczecinie oraz Katedry Mody Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie”.

Potem targowi kursanci będą mogli wykazać się nabytymi umiejętnościami, bowiem kolejna część warsztatów to praca manualna – „próba stworzenia bazy dla printów z kolorowych papierów, wycinanek, malowania farbami, kredkami akwarelowymi etc.”. 

Na szczecinian, którzy marzą o mieszkaniowych zmianach, czekają promocje. 

Giełda Ofert to kolejna propozycja dla zwiedzających, zainteresowanych ofertą mieszkań i domów z rynku wtórnego. 

Podczas imprezy zwiedzający będą mogli zasięgnąć porad specjalistów: prawników, architektów krajobrazu, doradców finansowych czy notariuszy. Dla najmłodszych zaś przygotowano specjalny kącik zabaw z opieką, rodziców zapewne przyciągnie kawiarenka targowa.

(kl)

Fot.: Marek Klasa

 

Zajdź na Targi Nieruchomości w Azoty Arenie Zajdź na Targi Nieruchomości w Azoty Arenie Zajdź na Targi Nieruchomości w Azoty Arenie Zajdź na Targi Nieruchomości w Azoty Arenie Zajdź na Targi Nieruchomości w Azoty Arenie Zajdź na Targi Nieruchomości w Azoty Arenie Zajdź na Targi Nieruchomości w Azoty Arenie Zajdź na Targi Nieruchomości w Azoty Arenie Zajdź na Targi Nieruchomości w Azoty Arenie Zajdź na Targi Nieruchomości w Azoty Arenie Zajdź na Targi Nieruchomości w Azoty Arenie Zajdź na Targi Nieruchomości w Azoty Arenie Zajdź na Targi Nieruchomości w Azoty Arenie Zajdź na Targi Nieruchomości w Azoty Arenie Zajdź na Targi Nieruchomości w Azoty Arenie Zajdź na Targi Nieruchomości w Azoty Arenie Zajdź na Targi Nieruchomości w Azoty Arenie

Komentarze

Trudno dopisać.
Wstęp wolny?
2016-10-08 16:06:03

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
8
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Finał Nagrody Gryfia 2020

Sonda

Czy boisz się zakażenia koronawirusem?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie