Piątek, 14 czerwca 2024 r. 
REKLAMA

Zabójstwo na ulicy, nożownik w rękach policji [FILM]

Data publikacji: 03 czerwca 2016 r. 10:54
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:05
Zabójstwo na ulicy, nożownik w rękach policji
 

Nie żyje 36-letni mężczyzna, ugodzony nożem w czwartek wieczorem (2 czerwca) na ul. Ku Słońcu w Szczecinie. Wstępne ustalenia wskazują, że mógł być przypadkową ofiarą ataku. Niespełna dwie godziny po zdarzeniu zatrzymano podejrzewanego o tę zbrodnię.

Przypomnijmy. Tragedia wydarzyła się w czwartek ok. godz. 21 na odcinku u zbiegu al. Bohaterów Warszawy i ul. Ku Słońcu. Świadkowie zdarzenia zaalarmowali policję o mężczyźnie ugodzonym na ulicy nożem w klatkę piersiową. Z naszych informacji wynika, że napastnik może mieć problemy psychiczne, zaatakował prawdopodobnie przypadkową osobę – 36-latka spacerującego z psem. Wcześniej doszło do krótkiej wymiany zdań.

Sprawca uciekł. Poszkodowany 36-latek zmarł po przewiezieniu do szpitala.

– 31-letni mężczyzna, podejrzewany o ugodzenie nożem przechodnia, został zatrzymany w czwartek przed godz. 23 w swoim mieszkaniu, w pobliżu miejsca, gdzie doszło do zdarzenia – mówi podkom. Mirosława Rudzińska z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie. – W jego mieszkaniu znaleziono i zabezpieczono też nóż. Trwają przesłuchania świadków. Sprawa jest kwalifikowana jako zabójstwo. (gan)


Fot. i film: Anna Gniazdowska

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA