niedziela, 19 stycznia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Za nienawiść do więzienia

Za nienawiść do więzienia

Za nienawiść do więzienia
Data publikacji: 2015-10-14 14:06
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:42
Wywietleń: 1390 28370

Krzyczał, że nienawidzi i trzeba zniszczyć (użył w tym miejscu jednak innego, niecenzuralnego słowa...) Arabów. Dwudziestodziewięcioletni szczecinianin za swoje poglądy, które z zapałem głosił podczas wrześniowego spotkania Pogoni z Piastem Gliwice, będzie musiał spędzić dwa miesiące za kratkami.

Fana Pogoni zatrzymali kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie. Od razu trafił do policyjnego aresztu. 

-  Mężczyzna był trzeźwy. Postawiono mu zarzuty publicznego nawoływania do nienawiści. Kodeks karny przewiduje za tego typu przestępstwo karę grzywny, karę ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat dwóch - informuje st.asp. Irena Kornicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie.

Rozprawa sądowa odbyła się na początku tygodnia. Wyrok, jaki zapadł nie jest prawomocny. Szczecinianin nie tylko ma spędzić dwa miesiące w więzieniu, ale także przez dwa lata nie może brać udziału w imprezach masowych oraz musi pokryć koszty postępowania. 

Wyrok wzbudził niezdrowe emocje na stadionowych kompanach rasisty. Na forach internetowych piszą oni m.n.: Jesteśmy z Tobą, ku...wy za prawdę człowieka skazujecie!!! (kol)


Fot. Robert WOJCIECHOWSKI

Komentarze

cap kościelny do Cenzora Kurierowego...
Cenzorze, nadmiar gorliwości szkodzi PRAWDZIE! Przypomnę bajkopisarza,niejakiego Krasickiego (chyba bi skopa): "Satyra Prawdę mówi, względów się wyrzeka, czci Urząd, wielbi Króla lecz gani- c z ł o w i e k a !" Nasze komentarze sa formą satyry (mniej lub bardziej udanej) i jedynie wytykają n i e u d a c z n o ś ć ludzi którzy wdrapali się na tzw. świecznik i udają ,że rzadzą w naszym (pospólstwa) imieniu... A,że jeden "satyryk" z drugim się nie zgadza...ha, w tym cały ubaw!
2015-10-15 17:29:06
@cap kościelny
[post (nie obraźliwy) zdjęty przez cenzora Kuriera]
2015-10-15 15:00:02
cap kościelny
Kiedys temu kibicowi katolicy postawią pomnik a arcynastępca Dzieńgi ustanowi go swiętym męczennikiem!
2015-10-14 19:52:56
Dopóki się nie pogoni
Solidaruchów, taka polityka, m.in. - multi-kulti będzie kontynuowana
2015-10-14 19:25:27
Wawrzek
A co to za dobrodziej z tego Sędziego, że za moje podatki każe żywić człowieka, którego wina jest żadna, pytanie ilu skazał za lżenie Polski i Polaków- np Grossa
2015-10-14 17:31:33
ehhch
Jakich czasów dożyliśmy.
2015-10-14 13:09:09
STOP islamskiej nawale! Nie damy się zastraszyć!
Wzywał do nienawiści czy do obrony białej rasy przed dziejącym się na naszych oczach afrykańskim i blisko wschodnim najazdem? Czy te samy organy policji i wymiaru sprawiedliwości będą w stanie uchronić nas przed nienawiścią do "niewiernych" przybyszów na siłę tu osiedlanych czy będzie jak w Wielkiej Brytanii czy Holandii gdzie władze oficjalnie zwróciły się do żołnierzy i innych mundurowych, żeby w miejscach publicznych (np. jadąc do pracy) nie byli ubrani w mundur własnego przecież państwa, ponieważ nie mogą im zagwarantować bezpieczeństwa we własnym przecież państwie? Tego chcecie?
2015-10-14 10:23:08
Paweł
PO, za pomocą usłużnych psów, już wprowadza zamordyzm hitlerowski wzorem swoich mocodawców, Szwabów! Kto nie z Mieciem, tego zmieciem.
2015-10-14 09:59:03
A patrzac odwrotnie...co PO-wie druga strona medalu ?
A w takim razie, w imie CZEGO i DLACZEGO... oraz do JAKIEJ ODWROTNEJ MILOSCI... mozna nawolywac wg. i na tle roznic... narodowosciowych i wyznaniowych w dzisiejszej UE i jej otwartych granic ? Zorientowanych PROSZE o bardziej szczegolowa odpowiedz... za co z gory DZIEKUJE ! !
2015-10-14 09:48:41

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Czytaj także

Jak zwabić kibica?
Pogoda
3
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Hardcorowe Serce II

Sonda

Czy cieszą Cię wiosenne temperatury w styczniu?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie