Sobota, 23 września 2023 r. 
13 szczecin
REKLAMA

Z nożem na niedoszłego teścia

Data publikacji: 07 listopada 2016 r. 06:28
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:20
Z nożem na niedoszłego teścia
 

Fatalnie zakończyło się rodzinne spotkanie w jednym z mieszkań w Tychowie, w powiecie białogardzkim. Młody mężczyzna ugodził nożem swojego niedoszłego teścia. 39-latek trafił do szpitala w Białogardzie.

Jak nas poinformował Grzegorz Grzyb, rzecznik Komendanta Powiatowego Policji w Białogardzie do zdarzenia doszło w Tychowie w nocy z soboty na niedzielę. W spotkaniu brała udział prawie cała rodzina, w tym także chłopak córki wspomnianego 39-latka.

- Stało się to już właściwie w niedziele nad ranem - powiedział Grzegorz Grzyb. - Uczestnicy tych zdarzeń byli po spożyciu alkoholu. Z moich informacji wynika, że awantura rozpoczęła się od utarczek słownych. Można powiedzieć - od słowa do słowa. Młody człowiek - jak się wydaje - nie wytrzymał napiecia. Rzucił się na ojca swojej dziewczyny i zadał mu ciosy nożem. Dokładny przebieg zdarzeń z pewnością ustali prokurator z Prokuratury Rejonowej w Białogardzie, który objął nadzorem śledztwo - dodał.

Co dokładnie wywołało tak wielką agresję u 19-latka, tego ciągle nie wiemy.
Nieoficjalnie dowiedzialiśmy się, że do zdarzenia doszło poza mieszkaniem, najprawdopodobniej na zewnątrz budynku. Rannego przetransportowano do szpitala w Białogardzie. Jego stan określany jest jako ciężki ale stabilny.
Sprawca trafił tymczasem do policyjnej izby zatrzymań w Białogardzie. W poniedziałek prokurator postawi mu zarzuty. A następnie, najprawdopodobniej jeszcze tego samego dnia sąd podejmie decyzję w sprawie ewentualnego tymczasowego aresztwowania. Z informacji, które uzyskaliśmy od białogardzkiej policji wynika, że 19-latek odpowiadać będzie z artykułu 156 KK mówiącym o ciężkim uszczetbku na zdrowiu.
(r.c.)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

19 letni alkoholik
2016-11-07 11:40:17
to że ktoś spożywa alkohol nie oznacza że jest alkoholikiem... nawet jeśli po alkoholu zrobił coś głupiego, tez tego nie oznacza... zastanów się co piszesz
Może i dobrze
2016-11-07 07:32:24
Po co pisać o patologii? Co to za zięć, 19-letni? Przecież to dzieciak, a do tego alkoholik i nożownik...

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA