czwartek, 22 sierpnia 2019.
Strona główna > Wiadomości > Z „Kuriera” na wiceburmistrza

Z „Kuriera” na wiceburmistrza

Z „Kuriera” na wiceburmistrza
Data publikacji: 2019-04-24 14:19
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:38
Wywietleń: 1326 387340

23 kwietnia oficjalnie rozpoczęła pracę powołana przed świętami na stanowisko zastępcy burmistrza gminy Gryfice Marzena Domaradzka.

Przez długie lata Marzena Domaradzka była związana z mediami lokalnymi i regionalnymi, pracowała między innymi jako terenowa korespondentka „Kuriera Szczecińskiego”, a ostatnio była wydawcą lokalnej gazety „Puls Miasta” oraz serwisu gryfickie.info. Teraz w gminnej polityce uczestniczyć będzie nie jako obserwator, ale decydent w randze zastępcy burmistrza Andrzeja Szczygła.

- Będę go w razie potrzeby zastępować we wszystkich sprawach, które dotyczą gminy, a że będę jedynym wiceburmistrzem, nie ma szczegółowego zakresu obowiązków i kompetencji - powiedziała nam. - Z pracy dziennikarskiej rezygnuję, prowadzeniem gazety i portalu będzie się zajmował niezależny wydawca.

Marzena Domaradzka jest absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego i Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, mieszka w Trzebiatowie. Działa między innymi w stowarzyszeniu Aktywny Trzebiatów.

(lbp)

Komentarze

Niezależny
Osoba bez przygotowania merytorycznego! Jednak tak się realizuje postulaty wyborcze dla najbliższych.
2019-04-25 14:42:58
A, A...
Tak Kanapa jak i Tuli-pan - dalej Czerwone...!!
2019-04-25 10:55:15
obserwator
to chyba kabaret?????????????
2019-04-25 07:27:06
gryffi
Moje gratulacje.Powodzenia.
2019-04-24 21:20:52
X
Powiem tak:nie ma czym się chwalić. Bo to pokazuje niezdrowe relacje władzy i obnaża brak niezalżności mediów.
2019-04-24 20:25:17
Ku pamięci
Można odnieść wrażenie, że redaktor. M. Kwiatkowski jest ... zastępcą b. wójta Rewala R. Skraburskiego.
2019-04-24 19:25:10
z Gryfic
Oby wyszła poza tę gryficką codzienność ! Może coś tu się zmieni na jeszcze lepsze ? A to , co w Gryficach jest zastoiskiem woniejących osadów spłynie ? Tylko dokąd , do Trzebiatowa ? Morza ?
2019-04-24 18:01:20
Nie ma się czym chwalić
Już jeden korespondent jest blisko gminnej władzy.
2019-04-24 14:41:53