niedziela, 12 lipca 2020.
Strona główna > Wiadomości > Z Gdańska do Szczecina. Na zastępcę komendanta ds. kryminalnych

Z Gdańska do Szczecina. Na zastępcę komendanta ds. kryminalnych

Z Gdańska do Szczecina. Na zastępcę komendanta ds. kryminalnych
Data publikacji: 2020-06-03 12:36
Ostatnia aktualizacja: 2020-06-04 17:18
Wywietleń: 1040 457757

Podinspektor Przemysław Domagała 1 czerwca objął obowiązki zastępcy komendanta wojewódzkiego policji w Szczecinie ds. kryminalnych. Powierzył mu je komendant główny policji.

Zmiana nastąpiła w związku z przejściem I zastępcy komendanta wojewódzkiego policji w Szczecinie insp. Jarosława Pasterskiego do Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim.

Podinsp. Przemysław Domagała pracę w policji rozpoczął w 1996 roku w Gdańsku i dotąd jego służba związana była z tym miastem. Do 2004 r. służył w Komendzie Miejskiej Policji w Gdańsku w pionie kryminalnym. Następnie przeszedł do Centralnego Biura Śledczego w Gdańsku. Ma też doświadczenie kierownicze. W 2009 roku objął stanowisko kierownika Sekcji dw. z Przestępczością Samochodową Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku. W 2014 roku został zastępcą naczelnika wydziału kryminalnego w tej jednostce. Dwa lata później powrócił do CBŚP w Gdańsku i objął stanowisko naczelnika zarządu. Przez całą swoją służbę związany jest z pracą w pionie kryminalnym.

Podinsp. Przemysław Domagała ma 43 lata, ukończył Akademię Wychowania Fizycznego w Gdańsku, Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie.

(ip)

Fot. policja

Komentarze

Magistrat
Ależ on jest podobny do naszego prezydenta Szczecina Piotra Krzystka !To jakis kuzyn?
2020-06-04 14:33:48
ITD
Gdansk nazywany jest polska Sycylia/Powiazania samorzadowcow z sędziami,prokuratorami,wyczynyizlodziejstwo Adamowicza/ipowszechna korupcja.Jakie osiagniecia ma ten pan w zwalczaniu tej patologi?
2020-06-03 22:22:33
sss
Przypomina tego z brazzers.
2020-06-03 20:55:00
@czyli przenosimy trójmiejską mafię do Szczecina
Też tak uważam. Przychodzi do nas po wielu latach pracy w policji i CBŚ w siedzibie os. Jakoś nie słychać, żeby im w czymś przeszkodził. Trójmiejska rekomendacja, to żadna rekomendacja. Myślę, że nominacja ze stratą dla naszego regionu.
2020-06-03 18:43:16
faza
AWANS... Za bramą Szczecina Azja się zaczyna...
2020-06-03 18:19:37
oxo
A był ministrantem w Brygidzie?
2020-06-03 17:59:52
jqn zbach
Czy on jest z PiSu ??
2020-06-03 15:24:48
Gość
To jest stołek...stołek jest ok zawsze podpiszę dokumenty heheheheh
2020-06-03 14:25:11
czyli przenosimy trójmiejską mafię do Szczecina
nie miejmy złudzeń - trójmiejskie patologie w tym pedofilia muszą korzystać z ochrony policji... dysfunkcjonalność policji trójmiejskiej to zła rekomendacja...
2020-06-03 13:46:18
gg
Fajnie tylko co ten człowiek ma wspólnego z naszym regionem? Jakiś kolejny centralny urzędniczyna bez nastawienia na rowiązywanie lokalnych problemów.
2020-06-03 13:26:30
Nazwa
Ładne ma oczy.