Środa, 04 października 2023 r. 
13 szczecin
REKLAMA

Wznowiono poszukiwania myśliwego

Data publikacji: 29 stycznia 2018 r. 12:31
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 12:02
Wznowiono poszukiwania myśliwego
 

W poniedziałek rano wznowiono poszukiwania zaginionego myśliwego na odrzańskim rozlewisku "Kostrzynek" w rejonie Starego Kostrzynka w gminie Cedynia. Przypomnijmy, że w sobotę na rozlewisku przewróciła się łódź, którą na polowanie wybrało się trzech myśliwych. Tylko jednemu z tej trójki udało się dopłynąć do brzegu.

Drugiego myśliwego odnaleziono po około godzinie od momentu, kiedy zniknął pod wodą. Akcja reanimacyjna niestety nie powiodła się. Mężczyzna zmarł. Trzeciego myśliwego mimo intensywnych poszukiwań, które trwały przez cała sobotę i niedzielę nie udało się odnaleźć. Penetrowano także brzeg, a do poszukiwań przyłączyli się płetwonurkowie.

W poniedziałek rano wznowiono poszukiwania. Jak nas poinformował Grzegorz Klimek, starszy aspirant i rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie, rozszerzono obszar poszukiwania. Do akcji włączyły się także służby po niemieckiej stronie granicy. Przeczesywane są brzegi odrzańskiego rozlewiska. Na miejscu tragedii ponownie pojawili się płetwonurkowie.
Poszukiwania utrudniają silne prądy.

Sobota była ostatnim dniem sezonu polowań na ptactwo wodne, w tym kaczki i gęsi.

(r.c.)

Fot. robert STACHNIK (arch.)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Lehoo
2018-01-31 18:13:33
Kamizelka asekuracyjna kosztuje stówę. I takaż jest cena ludzkiego życia.
koval
2018-01-30 07:05:23
trwa ogolnokrajowa zmowa milczenia w dziedzinie poprawy bezpieczenstwa ludziom zagrożonym przez mysliwych. tym bardziej ze mysliwi zabijaja sami siebie rowniez.Stare dane ujawniły ze mysliwi prywatnie posiadaja bron ktora mozna uzbroic 3 dywizje wojska.Bycie członkiem koła to legalizacja tej broni.To jest chory system.Dokarmianie zwierzat to tez przekret.Piekarnie wojskowe pieka tzw suchy chleb dla dokarmiania zwierzyny. kim sa mysliwi? 85 lat emerytowany prokurator,slepy sprzedawca, psychopata bijacy zone i dzieci Oraz morze bimbru i pijani mysliwi którzy zasypiaja obok samochodu po powrocie z polowania. W głupiej poprawnosci bedziemy udawac ze problemu nie ma i czekamy do nastepnego rozstrzelania rowerzysty w drodze do domu przez mysliwych ktorzy z samochodu poluja na sarny.Boze ratuj Ojczyzne przed chorym systemem.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA