poniedziałek, 16 lipca 2018.
Strona główna > Wiadomości > Wyzwolenia już tylko górą

Wyzwolenia już tylko górą

Wyzwolenia już tylko górą
Data publikacji: 2016-11-07 16:02
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-12 12:12
Wywietleń: 3070 168877

Z początkiem minionego weekendu dla ruchu pieszych zamknięte zostały ostatnie z dojść i zejść likwidowanego tunelu pod jezdnią i torowiskiem dla tramwajów w al. Wyzwolenia w Szczecinie. I natychmiast robotnicy rozpoczęli prace przy rozbiórce i zasypywaniu części środkowej przejścia z przystanku w kierunku pl. Rodła i Bramy Portowej.

Teraz ruch pieszych odbywa się przez nowe przejścia przez obie jezdnie, gdzie uruchomiona została także sygnalizacja świetlna. Roboty przy likwidacji podziemia u zbiegu alei z ulicami Rayskiego i Malczewskiego powinny zakończyć się w grudniu tego roku. Przebudowę na zlecenie ZDiTM prowadzi firma Strabag wraz z zatrudnionymi przez siebie podwykonawcami. Prace budowlane ruszyły we wrześniu, a ich koszt to 1,61 mln zł. ©℗

(MIR)
Fot. Mirosław WINCONEK

 

Wyzwolenia już tylko górą Wyzwolenia już tylko górą Wyzwolenia już tylko górą Wyzwolenia już tylko górą Wyzwolenia już tylko górą Wyzwolenia już tylko górą

Komentarze

Regan
Ja tam nie będę tęsknił. W nocy strach było tam wejść, a smród jak w publicznej toalecie.
2016-11-15 09:12:23
masakra
"Oni" walczą z poprzednim ustrojem. Jeszcze niech zlikwidują kładkę przy Katedrze i zrobią przejście dla pieszych (było jeszcze w latach 70-tych uw.) ze światłami... Kładki nad Wilczą nie zlikwidują, bo to juz "oni" pobudowali.
2016-11-08 12:09:31
Szczecinianka
Moim zdaniem to nieporozumienie. Na całym świecie buduje się bezpieczne przejścia pod ulicami a u nas się je likwiduje ( jedyne w mieście ! ) Niestety ale nie wszystkie pomysły naszych włodarzy są przemyślane i celne.
2016-11-08 11:57:11
swistak
Bezmozgowie wladz miasta siega granic, ale pewnie jeszcze wiele napsuja zanim wyleca...
2016-11-08 07:25:23
ckm
to jest biznes: 1,61 mln za zasypanie.
2016-11-07 20:52:46
Wojtek
Jestem ciekaw ile będzie wypadków z udziałem pieszych
2016-11-07 19:45:24
Ja
Głupota i brak słów dla gamonia projektanta jak można przejście dla pieszych narysować zaraz za zakrętem no gratulacje. Przejście powinno być narysowane jakieś kilka metrów dalej aby samochody mogły zjechać ze skrzyżowania i nie blokować jadących dalej prosto.
2016-11-07 19:21:57
O
Powrót do średniowiecza komunikacyjnego..
2016-11-07 19:00:10
Szczecinianin
Głupota i marnotrastwo Włodarzy tego miasta nie ma granic !!!!!!!!!!!!
2016-11-07 17:43:40