wtorek, 29 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Wyścig mistrzów w Kaskadzie

Wyścig mistrzów w Kaskadzie

Wyścig mistrzów w Kaskadzie
Data publikacji: 2017-01-22 13:34
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:27
Wywietleń: 1242 204662
Mali i dorośli fani motoryzacji mogą się sprawdzić i zmierzyć podczas wyścigów autami na specjalnym 6-pasmowym torze marki Carrera. Od czwartku jest on do dyspozycji wszystkich chętnych w szczecińskiej Galerii Kaskada. 
 
Zmagania kwalifikacyjne rozpoczęły się w czwartek i potrwają do 28 stycznia. Każdego dnia, od godziny 12 do 18 fani, hobbyści i ci, którzy dopiero zaczynają przygodę na torach wyścigowych, mogą spróbować swoich sił w rajdzie. Każdy pojedynek to dobra zabawa i bilet do finiszowej konkurencji. 

Wielki finał odbędzie się w niedzielę, 29 stycznia, o godz. 14. Wezmą w nim udział ci, którzy otrzymają najlepsze noty podczas rund kwalifikacyjnych. Na najlepszych uczestników czekają atrakcyjne nagrody w tym puchary, dyplomy oraz bony podarunkowe do sklepów Galerii Kaskada. Przyznana zostanie również nagroda specjalna dla mistrza, który uzyska najlepszy czas okrążenia. (g)

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie