Sobota 23 października 2021r. 
REKLAMA

Wyręczą Cię na święta

Data publikacji: 2017-12-17 21:18
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:58
Wyręczą Cię na święta
 

Nie umiesz lepić pierogów, przerasta Cię czyszczenie ryb, nie masz czasu na świąteczne wypieki? Jak zawsze przed Bożym Narodzeniem możesz liczyć na szczecińskich gastronomików, którzy przygotują wigilijne i świąteczne potrawy. Trzeba się jednak spieszyć, bo niektórzy już nie przejmują zamówień.

– Nasi stali klienci wiedzą, że od 1 grudnia mogą zapisywać się na uszka, pierogi z kapustą i grzybami i czynią to już na początku miesiąca. 12 grudnia zamknęliśmy listy, nie mamy bowiem większej mocy przerobowej – wyjaśnia Paweł Jaskulski, właściciel Jadłodajni „Obiad w 10 minut”. – Zawsze przygotowujemy ok. 300 kilogramów pierogów i uszek, ale oprócz tego klienci chętnie kupują u nas barszcz czerwony, rolady drobiowe, schaby i karkówki pieczone ze śliwką i bakaliami. Dla tych, którzy nie zdążyli złożyć zamówienia, organizujemy w dniach 21-23 grudnia kiermasz wyrobów świątecznych przygotowanych zgodnie z polską tradycyjną kuchnią.

Cały artykuł w „Kurierze Szczecińskim”, e-wydaniu i wydaniu cyfrowym z 15 grudnia 2017 r.

Katarzyna LIPSKA-SOKOŁOWSKA

Fot. Ryszard PAKIESER

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Marian
2017-12-18 09:48:54
Prezydent, radni, dyrektorzy i managerowie jedzą co lepszego za pieniądze zabrane masom przez podatki. W dyskoncie nie muszą zakupić jedzenia na święta. Może pora pognać władzę i niech pracujący zaczną zarabiać 1500 euro co mc, a nie pasożyty samorządowe. Patriotyzm to wlasny dochód umożliwiajacy życie we własnym kraju jak człowiek, a nie jak zwierzę podrobione towary gorszej jakości z Zachodu. Przestańmy palić znicze męczenikom z 70lat i sami być niewolnikami samorządowców i koncernów zachodnich w Polsce.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ