sobota, 31 października 2020.
Strona główna > Wiadomości > Wypadki w Szczecinie – przy zjeździe z mostu Pionierów i na Basenie Górniczym

Wypadki w Szczecinie – przy zjeździe z mostu Pionierów i na Basenie Górniczym

Wypadki w Szczecinie – przy zjeździe z mostu Pionierów i na Basenie Górniczym
Data publikacji: 2020-09-26 15:36
Ostatnia aktualizacja: 2020-10-02 20:40
Wywietleń: 3859 476859

Trzy osoby poszkodowane w wypadku drogowym, do jakiego doszło w sobotę 26 bm. w Szczecinie. - Przy zjeździe na most Pionierów w stronę centrum miasta kierowca BMW stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w latarnię, a potem w barierę energochłonną - relacjonuje sierż. sztab. Paweł Pankau z KMP.  - Pojazd uległ samozapłonowi. Trzy osoby zostały ranne. Most Pionierów jest zamknięty.

Kilka minut wcześniej do wypadku doszło na Basenie Górniczym. Samochód osobowy wpadł w poślizg i zjechał na torowisko. Jedna osoba wymagała pomocy medycznej. Policja apeluje o ostrozność.

(gan)

Fot. Sylwia Dudek 

Komentarze

Piter
Tez widzialem zdjecie... Chlopak mial oderwane obie nogi. Wygladalo to tragicznie. Mam nadzieje ze zyje i pozostali pasazerowie rowniez. Smutno patrzec na brak ludzkiej wyobrazni. Niestety to jest moment przy duzej predkosci i konczy sie wlasnie tak jak na zalaczonym zdjeciu. Ludzie prosze sciagnijcie noge z gazu bo ktos na was w domu czeka i juz Was wiecej zywych moze nie zobaczyc..
2020-10-02 20:36:11
wypadek
Widziałem zdjęcie jak gościowi z tego bmw uwaliło piszczele, myślcie pajace za kółkiem
2020-10-01 12:46:17
Nemo
Kamień za kamieniem. Sama radość czytać te komentarze.
2020-10-01 09:45:16
auto
Od Zdrojów do Bramy Królewskiej to jest TOR WYŚCIGOWY a Policji tego nie WIDZI.
2020-09-27 10:33:03
piesza
Czy na sucho czy na mokro na odcinku drogi od Pl.Żołnierza do Zamku prędkość 100 km/godz często tam przechodzę ,aż strach stać przed przejściem dla pieszych czkając światła ,jeszcze nie widziałam tu Policji.
2020-09-27 10:26:29
Wesoły
Już o 11 widziałem. Jak przy parkingu na Hangarowej. Ściągano samochody z trawników. Czasem warto jest zdjąć nogę z gazu...
2020-09-26 22:25:46
ala66
ostrozność :) a gdzie ż?
2020-09-26 20:20:47
MmmM
Widziałem oba wypadki, słabi kierowcy, którzy myślą, że cały świat jest ich. Ja jeżdżę dosyć dynamicznie od 45 lat ( kat. B, C), ale podstawa to pokora na drodze. To kwestia osobowości i doświadczenia, a i niskiego poziomu uczenia na kursach. Mieszkam przy WORD i na codzień widzę co ci instruktorzy wyprawiają na drodze.
2020-09-26 19:04:19
;//
Wypadkowy starter pack :BMW /inny szrot, rejestracja z gmin ościennych,często też ZS, + miszcz kierownicy Seba co to na niej lezy prowadzi " jedną reka, brak pasów, głosny pato hip hop lub vixa ,przekraczanie predkosci,na lusterku jakieś zawieszki-piasek z ciechocinka? symbole religijne,z tyłu naklejka, dzienna jazda szczecin=wypadek ,łamanie przepisów .Polska 2020.
2020-09-26 18:50:57
PRD
Tak woli przypomnienia w Polsce obowiązuje ruch prawostronny czyli należy jechać jak najbliżej prawej krawędzi jezdni, prawy pas nie parzy i druga sprawa podczas opadów deszczu nie jeździ się na światłach do jazdy dziennej tzw DRL. Ludzie włączcie myślenie są tacy co im myślenie sprawia ból to PJ znaleźli w chipsach.
2020-09-26 17:41:16
o;
po co mi "musk" skoro mam bmw-/seba