Środa, 29 listopada 2023 r. 
-2 szczecin
REKLAMA

Wypadek za wypadkiem na krajowej „dziesiątce”

Data publikacji: 06 września 2016 r. 16:42
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:14
Wypadek za wypadkiem na krajowej „dziesiątce”
 

Do dwóch wypadków w ciągu niecałej godziny doszło we wtorek, 6 września, po godz. 13 w pobliżu Stargardu. Najpierw do szpitala trafiła kobieta jadąca autem na obwodnicy Kobylanki, później w wypadku ucierpiał kierowca podróżujący drogą między Stargardem i Lipnikiem.

Tuż po g. 13 na obwodnicy Morzyczyna, Zieleniewa i Kobylanki jadący autem osobowym kierowca, na łuku drogi z nieznanych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z jezdni i dachował. Pasażerkę auta, która w wyniku zdarzenia doznała obrażeń ciała, śmigłowcem przetransportowano do szpitala w Szczecinie.

Ponad pół godziny później, już na drodze między Stargardem a Lipnikiem, doszło do kolejnego wypadku. Tam kierujący toyotą yaris kierowca prawdopodobnie zasłabł, zjechał autem do rowu i dachował. Ratownicy medyczni udzielili mu pierwszej pomocy, a później przewieźli do stargardzkiej lecznicy. Przyczyny obu wypadków wyjaśniają policjanci z KPP Stargard. ©℗

(gra)

Fot. Mirosław WINCONEK (arch.)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

mistrz powiatu
2016-09-07 11:17:16
Dalej jeszcze źle i niebezpiecznie???? Przecież tam już łańcuchami na środku jezdni rozdzielili polskich kierowców jak bydło, żeby nie musieli na siebie wpadać przy "mistrzowskich wyprzedzaniach"

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA