poniedziałek, 15 października 2018.
Strona główna > Wiadomości > Wypadek trzech motocyklistów. Jedna osoba nie żyje

Wypadek trzech motocyklistów. Jedna osoba nie żyje

Wypadek trzech motocyklistów. Jedna osoba nie żyje
Data publikacji: 2018-07-15 17:14
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-16 23:06
Wywietleń: 3729 338685

Jedna osoba nie żyje po zderzeniu trzech motocyklistów. Są ranni. Do wypadku doszło na zjeździe z drogi S3 na A6 w stronę Kołbaskowa. Droga w tym miejscu jest zablokowana.

Jak poinformowała Anna Gembala z biura prasowego zachodniopomorskiej policji w wypadku z udziałem trzech motocyklistów jedna osoba zginęła na miejscu. Są ranni.

Zjazd z drogi S3 na A6 w stronę Kołbaskowa jest zablokowany.

Na miejscu wypadku jest policja i straż pożarna. Na tę chwilę policja nie udziela więcej informacji.

(pap)

Fot. Robert Stachnik (arch.)

Komentarze

@Beeee kiler
Jeżeli takie chamy jak ... ty jezdżą motocyklami , to nie ma kogo żałować .
2018-07-16 23:04:20
Beeee killer
Beeee ty to widać zjeb jesteś i to konkretny. Debil to twoja matka że cię za wczasu nie wyskrobala i wypuściła na świat takiego dzbana, pewnie sobie teraz w brodę pluje🤣huj ci w tłusta dupę cwelu
2018-07-16 17:32:03
beeee
cyt: " do komentujących poniżej w doopie byliście, goowno widzieliście. Macie dwie szare komórki, jedną od żarcia drugą od srania, i szambo zamiast mózgów." pokazałeś jaki poziom reprezentujesz i jak dalece zaawansowanymi procesami myslowymi się odznaczasz. Odpowiedz sobie na pytanie, co było powodem tych dwóch wypadków? Nieszczęśliwy zgieg okoliczności? Ktoś zajechał tym biedakom drogę? Usterka techniczna motocykla? Otóż nie. Zadziałało PRAWO DARWINA. Sami wyeliminowani się z puli genowej naszego gatunku. CAŁE SZCZĘŚCIE, że nie zabili nikogo innego. A co pozostaje takiemu jak ja? Świadomość, że ani jeden ani drugi nie zabije na drodze ani mnie ani nikogo z mojej rodziny czy znajomych. Zagrożenie zostało wyeliminowane
2018-07-16 12:28:46
Han
Procenciarz nie zawyżaj statystyk. Te barany robią krecią robotę 0,5% jeżdżących prawidłowo motocyklistów!
2018-07-16 11:13:45
czyt
Jeżdżą -Ok! . Zabijają się - dlaczego ? . Ryczą motorami w miasteczku w spokojną niedzielę - CHAMY! , won z miasta , na autostradę powiatową , a tam w końcu FINAŁ ? Tak , tak są SPOKOJNI , ODPOWIEDZIALNI MOTOCYKLIŚCI , KTÓRZY NIE WYJĄ PO ULICACH MIAST CAŁA MOCA SILNIKA - ci może przeżyją ?
2018-07-16 09:56:53
Lewa w gure
Marmolada się z kasku wylała?
2018-07-16 09:45:25
do komentujących poniżej
w doopie byliście, goowno widzieliście. Macie dwie szare komórki, jedną od żarcia drugą od srania, i szambo zamiast mózgów.
2018-07-16 09:28:07
%
I później takiej barany robią złą opinię 1% motocyklistów, którzy jeżdżą przepisowo.
2018-07-16 08:25:13
beeee
Rodziny tych deblil powinny być obciążone kosztami pracy obecnych na miejscu służb i kosztami zamknięcia autostrady. Zrobili sobie z publicznych dróg tory wyścigowe i to są skutki. Kontrowersyjny wpis? Dla mnie kontrowersyjne jest dopuszczanie do ruchu potencjalnych zabójców. Jeśli sami się rozpier.....olą, nie widzę problemu. Oby innym nie zrobili krzywdy
2018-07-16 00:17:25
Gdyz
Pedza jak "wariaci"... spieszac sie chyba i do Nieba...??
2018-07-15 22:47:36
Marian
To się nazywa sezon motocyklowy! Wczoraj trup dziś trup.
2018-07-15 21:11:04