poniedziałek, 19 sierpnia 2019.
Strona główna > Wiadomości > Wypadek na S3. Pięć osób rannych

Wypadek na S3. Pięć osób rannych (akt. 1)

Wypadek na S3. Pięć osób rannych
Data publikacji: 2019-07-19 12:24
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-26 12:18
Wywietleń: 4087 403564

Pięć pojazdów - trzy auta osobowe, ciężarówka i motocykl - uczestniczyło w karambolu, do którego doszło 19 lipca na drodze S3 w okolicach Goleniowa. Udrożniony został jeden pas jezdni w kierunku Szczecina. W stronę morza zalecany jest objazd przez Goleniów. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 16.30.

Pojazdy zderzyły się na wysokości Goleniowskiego Parku Przemysłowego, na pasie w kierunku Świnoujścia. Doszło do niego na zwężeniu drogi, najprawdopodobniej z powodu niezachowania należytej uwagi przez jednego z kierowców.

- Pojazdami tymi łącznie podróżowało dziesięć osób, pięcioma z nich musiało się zająć pogotowie - relacjonuje ogniomistrz Dariusz Schacht z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Goleniowie. - Mocno porozbijane zostały też auta.

Na drodze błyskawicznie powstał olbrzymi korek, sięgający siedziby Nadleśnictwa Kliniska, podróżujących w kierunku nadmorskim policja kierowała objazdem przez Goleniów. W drugą stronę ruch utrzymywany był w miarę płynnie. Przyczyny wypadku badają goleniowscy policjanci.

(lbp)

***

Pięć osób zostało rannych w wyniku wypadku na drodze S3 w kierunku morza. Po godz. 11 przed węzłem Goleniów Zachód zderzyły się trzy samochody osobowe, motocykl i ciężarówka. Droga jest zablokowana - korek w stronę morza ma już kilka kilometrów. Zalecany jest objazd przez Goleniów.

(isz)

Fot. (lbp)

Wypadek na S3. Pięć osób rannych Wypadek na S3. Pięć osób rannych

Komentarze

Gość
A ja nad morze sobie jadę przez Niemcy. Spokojna jazda polecam. I w kolejce na prom nie trzeba czekać
2019-07-20 17:52:30
Stanley
Debile wstali z kolan i się nawzajem zabijają.
2019-07-20 16:12:38
Kp
W razie gwaltownego hamowania, bądź zatrzymania sie na drodze, bezwzględnie proszę o włączenie świateł awaryjnych.....
2019-07-20 08:35:02
speed
chyba trzeba zmienić klasę drogi z S3 na DK3.
2019-07-19 21:36:48
Antoni
Jeszcze trochę takich "Januszy" i wprowadzą odcinków ograniczenia na S3... a wiadomo kto na ograniczeniach straci a kto nie uważa tego za jakąkolwiek zmianę ;)
2019-07-19 17:56:19
Takie tam
Jechałem niedawno do Gdańska że Szczecina.W jedną i drugą stronę jechałem zgodnie z przepisami.Ja wyprzedziłem dosłownie dwa auta, mnie wyprzedziłao 60- słownie sześćdziesiąt.Jechalem przepisowo i!!!
2019-07-19 17:53:46
Anna
W Niemczech kierowca traci prawo jazdy po przekroczeniu limitu 8 ( osiem ) punktów karnych.Otrzymane punkty kasują się po okresie 3-10 lat !!! . Dlatego tam nie ma tylu wypadków i idotów za kierownicą
2019-07-19 16:50:33
dzień jak codzień
Codziennie jeżdżę po Niemczech .Jedynymi kierowcami, którzy nie stosują się do przepisów to są Polacy .dla niech nie ma lini ciągłych, zakazów czy ograniczeń prędkości.A w Polsce to już zupełna samowola
2019-07-19 16:27:35
Bartek
Dobrze,że żyją ale uszkodzenia kręgosłupa przy najechaniu na tył pojazdu mogą oznaczać kalectwo lub ból do końca życia. A wszystko winne brak IQ polskiego kierowcy, na zachodzie jest takich wypadków mniej, na wschodzie jeszcze więcej, wystarczy na wszystkich szybkich drogach narysować szewrony i jeśli nie ma korków to obowiązuje zasada odległości tak jest np w Wielkiej Brytanii a za nie przestrzeganie wysokie mandaty i się skończy a życie ludzkie nie ma ceny...
2019-07-19 16:10:14
POgromca nitrasa
5 % kierowców to debile , srednio na na 100 km przejechanych przeze mnie spotykam 2 debili , że zmuszaja mnie do gwałtownego hamowania albo uskoku w bok.
2019-07-19 16:00:47
Rowerzysta
Widzę, że obecni tu znawcy jazdy na zderzaku nigdy toru treningowego nie zaznali, ale do komentowania piersi.
2019-07-19 15:50:00
kierowca
6jazda na zderzaku to norma
2019-07-19 15:25:36
obserwator
Jazda na zderzaku z dwukrotnie wieksza prędkością niż dopuszczalna to ulubiona zabawa kierowców
2019-07-19 15:07:03
dssd
Q Rva dobrze wszystkie żyjo!
2019-07-19 15:06:34
nie - KEROWCA
IM lepsza droga tym szybciej - czasami do nieba / albo piekła ! /.
2019-07-19 14:54:07
?
Kto winny - czyżby brak odstępu, za duża prędkość, brak należytej uwagi, a może szaleńcze wyprzedzanie?
2019-07-19 13:09:58