poniedziałek, 23 września 2019.
Strona główna > Wiadomości > Wypadek na Gdańskiej. Są utrudnienia

Wypadek na Gdańskiej. Są utrudnienia

Wypadek na Gdańskiej. Są utrudnienia
Data publikacji: 2019-05-09 09:41
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:39
Wywietleń: 2324 389911

Do groźnego wypadku doszło w czwartek około godz. 8.30 na ul. Gdańskiej (Basen Górniczy) w Szczecinie (wyjazd z centrum). Kierujący bmw 37-latek nie zapanował nad pojazdem i uderzył w słup oświetleniowy. Trafił do szpitala. Z informacji przekazanych przez policję wynika, że autem podróżował sam. Na drodze są utrudnienia. Także w stronę centrum, bo jak informują internauci, jadący w tym kierunku zwalniają, żeby... zrobić zdjęcie

- Lewy pas, w stronę prawobrzeża, jest nie przejezdny - mówi st. sierż. Ewelina Sierzchula z biura prasowego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie. - Ruch prawym i środkowym pasem odbywa się normalnie.

(sag)

Fot. Facebook - Suszą! Szczecin

Komentarze

Izydor
Co na to Liberadzki? On wypowiada się na wszystkie tematy, wszędzie go pełno, wszystko wie. Może rozwiąże problem zakrętu na Basenie Górniczym. Aha - on nie wie gdzie jest Basen Górniczy??? To po co startuje ze Szczecina? Niech startuje z Poronina.
2019-05-10 07:02:10
do statystyka
a co się dziwisz , większość ma jakieś głupie aluzje do tej marki i tyle ...
2019-05-09 23:33:48
xxx
Tu nie chodzi o marki aut tylko jakie mają tablice rejestracyjne. Głównie na basenie problem mają auta z ościennych powiatów
2019-05-09 21:28:19
statystyka
Co Wy ciagle tak z tym BMW !!!!!????? Przewertowalem statystyki wypadkow w Polsce. "pierwsze skrzypce graja: Skoda, Ford, Toyota i Peugeot". A BMW jest jeszcze dalej. Nie auto ale szara papka pod kopula powoduje wypadki. A narzedziem moze byc nawet furmanka.
2019-05-09 17:19:43
bmw...
Kolejne bmw.... Wiesniak w bmw to pewny wypadek...wcześniej lub póżniej!
2019-05-09 16:58:05
Janusz
Jedna Bemka mniej - zrobiło się bezpieczniej na drogach. Dobrze, że się sami eliminują (:
2019-05-09 13:09:16
wer da
Polscy kierowcy są najlepsi w Europie a może nawet w świecie, zaraz po nas Bułgaria i Bangladesz -wszystkie statystyki o tym mówią ! Brawo , brawo, brawo! Co???? Ja nie pojadę, ja nie pojadę JA NIE POJADĘ ???? !!!!
2019-05-09 13:08:40
Jak się nie umi jeździć to się nie wsiada do samochodu
.
2019-05-09 12:33:53
Nawet nie 10% samochodów przestrzega limity prędkości w tym rejonie.
.
2019-05-09 12:23:19
poznaniak
Szczecinianie to urodzeni kierowcy.Sami rajdowcy , instruktorzy nauki jazdy. Wybitni kierowcy.
2019-05-09 11:00:53
beee
W tym momencie przychodzi mi na myśl tekst z tandetnej reklamy jednego z banków: "I ja to szanuję". To w związku z komentarzami, które zapewne zaraz się pojawią o konieczności przebudowania jezdni, żyłach wodnych, patrolach drogówki. A punktem wyjścia i zakończenia wszystkich rozważeń powinien być człowiek - nieodpowiedzialny idiota za kierownicą samochodu. O dziwo BMW
2019-05-09 10:47:49
Oto są skutki przestrzegania limitów prędkości.
No, ale Be Em Wu !!!
2019-05-09 10:20:06
poznaniak
Szczecin jeżdzi autami. Maja szczeciniacy zdolności do kierowania pojazdami. Szczególnie BMW.Na Cłowym terenówka wisi na barierce. Trzeba się przesiąść na bryczki
2019-05-09 10:14:23
:-
A po drugiej stronie powinna stanąć policja i robić zdjęcia tym wszystkim robiącym zdjęcia, a potem wysłać pocztą zdjęcie wraz z odpowiednim rachunkiem.
2019-05-09 10:11:53
napęd tyłu
Odebrać prawo jazdy dożywotnio. Przy przepisowej prędkości, nie ma możliwości wypadnięcia z drogi.
2019-05-09 10:04:14