wtorek, 29 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Wypadek na drodze W-148

Wypadek na drodze W-148

Wypadek na drodze W-148
Data publikacji: 2015-11-05 11:24
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:44
Wywietleń: 1632 35583

W środę doszło do wypadku drogowego na drodze pomiędzy miejscowościami Łobez –Resko. Dwie osoby z obrażeniami ciała trafiły do gryfickiego szpitala.

Około godz. 7:20 na drodze wojewódzkiej nr 148 doszło do wypadku drogowego. Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierowca samochodu daewoo w trakcie manewru wyprzedzania innego auta uderzył w prawidłowo nadjeżdżający z naprzeciwka  samochód ciężarowy marki volvo. Kierowca oraz pasażerka samochodu osobowego trafili do szpitala. Na miejscu policjanci wykonali szereg czynności procesowych, które przyczynić mają się do ustalenia okoliczności tego zdarzenia. 

Łobescy funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Wyznaczyli objazdy tak, aby nie powstały poważniejsze utrudnienia w ruchu, gdyż w trakcie trwania czynności odcinek tej drogi był zamknięty.

W tym miejscu policjanci apelują do kierowców o rozwagę. Trudne warunki atmosferyczne, gęste mgły oraz słaba widoczność często są przyczyną poważnych wypadków drogowych. 

(isz)

Wypadek na drodze W-148

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
13
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie