czwartek, 22 października 2020.
Strona główna > Wiadomości > Wyniki sondażu: Krzystek przed Nitrasem

Wyniki sondażu: Krzystek przed Nitrasem

Wyniki sondażu: Krzystek przed Nitrasem
Data publikacji: 2018-10-21 21:29
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:23
Wywietleń: 5531 357530

Według Sondażu Exit Poll Pracownia Analiz Obywatelskich w wyborach na prezydenta Szczecina na pierwszym miejscu uplasował się Piotr Krzystek - 43,1 proc. głosów przed Sławomirem Nitrasem - 25,5 proc. głosów i Bartłomiejem Sochańskim - 21,2 proc. głosów wyborców. 

Ł.T

Fot. Dariusz GORAJSKI

Komentarze

PiSie nie śpij!!!! Walcz!!!!
Tak na prawdę to PiS nigdy nie będzie miał szans na zwycięstwo w województwach ościennych - zachodnich. Wypuszczając Sochańskiego na którego głosowałem na kandydata na prezydenta to był strzał w stopę całego PiSu!!! DO mnie na Pomorzany dotarły tylko dwie ulotki kandydatów z PiS do rady miasta i Sejmiku a gdzie był waszmość Sochański? Jaką kampanię prowadził?? Spotykał się tylko w nielicznym gronie? I stąd w drugiej turze będziemy mięli dwóch kandydatów związanych z PO jeden już nie a drugi nadal aktywny członek!!!! Ehhh trzeba dać sobie spokój z tymi wyborami... Smutne, przykre i nie powiem już jakie bo musiałbym użyć niecenzuralnych słów!!
2018-10-22 01:45:49
zs
Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta.
2018-10-22 00:27:31
Katastrofa
NO TO TERAZ CALE MIASTO ZAKORKUJE SOŁTYS PEWNIAKIEM.DOBRZE ZE OD NOWEGO ROKU WYPROWADZAM SIE Z STETTINAA 2050
2018-10-21 23:31:55
wyboca
Swietna wiadomosc a pan bartlomniej moze juz zaczac pic buhahhaha ,sam przypadkiem w lokalu wyborczym spotkalem "somsiada" on i jego zona nałogowi palacze papierosow czyli trujacy innych i siebie , wiek ok 60-70 lat, wrzucil glos -bartlomiej, dziekuje dobranoc, a kiedys byl tak nawalony ze go somsiady do domu wnosiły z klatki, takie to elyty macie wlanie
2018-10-21 21:58:51
Pikuś
Kto zdradza swoje ideały, tak właśnie kończy. To było do przewidzenia, że tak dla Sochańskiego skończy się koniunkturalizm i kolaboracja z PISem. A teraz na zasłuźoną emeryturę.
2018-10-21 21:46:57
FIAT LUX
To mamy drugą turę wyborów i pewne zwycięstwo Krzystka. Wielka mobibilizacja lewaków nie pomoże ich śmiesznemu Nitrasowi. Wynik Sochańskego był też do przewidzenia. Wszystkie decyzje personalne Brudzińskiego w regionie to dramat. Ten facet nie ma intuicji i wiedzy.
2018-10-21 21:45:58
Brawo Szczecin
Najważniejsze ze sprzedajny Sochański już odpadł