poniedziałek, 01 czerwca 2020.
Strona główna > Wiadomości > Wymusił pierwszeństwo i trafił na naczelnika drogówki

Wymusił pierwszeństwo i trafił na naczelnika drogówki

Wymusił pierwszeństwo i trafił na naczelnika drogówki
Data publikacji: 2020-05-15 16:31
Ostatnia aktualizacja: 2020-05-19 18:30
Wywietleń: 2729 455491

Volkswagen golf zajechał drogę nissanowi. Kierowca pierwszego auta wulgarnie skomentował zwróconą mu uwagę. Zdziwił się bardzo kiedy okazało się, że nissanem kieruje umundurowany policjant. Interwencja zakończyła się mandatem oraz odholowanym pojazdem.

Kierujący volkswagenem golfem nie zastosował się do znaku A-7 (ustąp pierwszeństwa przejazdu), zajeżdżając drogę nissanowi, którego kierowca zwrócił uwagę na niebezpieczeństwo wykonanego manewru.

- Wtedy kierujący volkswagenem w sposób wulgarny okazał niezadowolenie za zwróconą mu uwagę. Mężczyzna został zatrzymany. Ku jego zdziwieniu z osobowego nissana wysiadł umundurowany funkcjonariusz asp. sztab. Piotr Kordaszewski, naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Szczecinie.

Na miejsce przybyli również policjanci drogówki, którzy znajdowali się w pobliżu. Funkcjonariusze wylegitymowani kierującego golfem, który jak się okazało nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami, a samochód którym się poruszał nie miał aktualnych badań technicznych oraz ubezpieczenia OC. Interwencja została zakończona 500 złotowym mandatem, odholowanym pojazdem oraz notatką skierowaną do Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego – informuje biuro prasowe Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie.

(dar)

Fot. KMP Szczecin

Komentarze

@@Kasiula
Jak to mówił Pawlak? "Inteligent szpagatowy".
2020-05-16 20:43:48
@Kasiula
Masz rację, sytuacja jak w najlepszym kabarecie, a w komentarzach jak na Turzynie się nawalają. Aż żal tych "komentatorów"
2020-05-16 18:26:42
@gdyby to był...
Niestety masz rację.
2020-05-16 11:56:57
gdyby to był Durczok, Najsztub albo sędzia
to naczelnik mógłby skoczyć...
2020-05-16 08:12:29
BRAWO
pogromca nitrasa najsztub przejechał staruszkę , też nie miał badań , oc , i zabrane prawo jazdy. Dostał tylko punkty karne , i dalej poucza o prawie innych ludzi.To tak jak pedofil by mówił jak wychowywać dziec
2020-05-16 07:14:58
Many
Połowa policji jeździ jak dzbany niema co się oszukiwać . Jednego złapali i robią z siebie bohaterów brawo psiaki
2020-05-16 01:33:02
Tępić buractwo
Na coś się ta policja przydała, brawo!
2020-05-15 21:56:11
Stonoga
Bo Cię odholuje!!!
2020-05-15 21:52:54
@ pogromca nitrasa
Masz 100% racji. Szacun. Ściskam Ci rękę.
2020-05-15 21:17:24
do " @pogromca nitrasa "
może i trzeszczy ale świętą prawdę śpiewa.
2020-05-15 20:58:07
Wylęgarnią drogowego chamstwa jest m. innymi
wyjazd spod bramy Urzędu Miejskiego na Jasne Błonia. Tam jest znak STOP. Na 100 wyjeżdżających zatrzymuje się może pięciu.Połowa nawet nie zwalnia. Wiem bo cały czas obserwuję to miejsce. Kiedyś bywało, policjanci stawali przy ul Moniuszki - doskonale widzieli wyjeżdżających i zatrzymywali cwaniaków. Policjo wróć tam!
2020-05-15 20:54:24
@ pogromca nitrasa
a MAŁO MASZ PRZYKŁADÓW WŚRÓD KATABASÓW w których bezgranicznie wierzysz ???
2020-05-15 19:15:15
Premsky13
Zgadzam się z pogromcą nitrasa
2020-05-15 19:02:32
@pogromca nitrasa
Zmień płytę, bo już mocno trzeszczy.
2020-05-15 18:47:01
hubi
Tylko 500zł za jazdę bez uprawnień niesprawnym samochodem? Przecież to potencjalny morderca!. Sprawę należy przekazać do prokuratury
2020-05-15 18:25:02
Kasiula
Ale fart :)))
2020-05-15 17:57:57
Tępić patoli
PrAWIDŁOWO!
2020-05-15 17:40:18
pogromca nitrasa
najsztub przejechał staruszkę , też nie miał badań , oc , i zabrane prawo jazdy. Dostał tylko punkty karne , i dalej poucza o prawie innych ludzi.To tak jak pedofil by mówił jak wychowywać dzieci
2020-05-15 17:12:11
typowe
Typowy wieśwagen i jego kierowca
2020-05-15 17:06:55
Bądź grzeczny
Prawidłowo !!!!!
2020-05-15 16:40:19