Niedziela 05 lutego 2023r. 
REKLAMA

Wymiana nawierzchni na ul. Gdańskiej

Data publikacji: 2019-10-08 10:35
Ostatnia aktualizacja: 2019-10-19 12:05
Wymiana nawierzchni na ul. Gdańskiej
 

W godzinach popołudniowych rozpoczną się we wtorek (8 października) prace związane z wymianą nawierzchni na ulicy Gdańskiej w Szczecinie. Robotami objęte zostaną pozostałe dwa pasy ruchu na odcinku od Basenu Górniczego do dojazdów do mostu Pionierów.

 - Roboty rozpoczną się 8 października po popołudniowym szczycie komunikacyjnym i zakończą się w drugiej połowie października - informuje Hanna Pieczyńska, rzecznik prasowy Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego w Szczecinie. - Ulica będzie przejezdna, jednak utrudnień można spodziewać się na przykład ze względu na odkryte urządzenia podziemne.

W ramach prac planowane jest frezowanie nawierzchni, regulacja infrastruktury podziemnej, ułożenie warstwy wiążącej, siatki szklano-węglowej, która pozwoli na dłuższe użytkowanie nawierzchni i zminimalizuje jej pęknięcia oraz warstwy ścieralnej. 

Prace prowadzone będą przy sprzyjających warunkach atmosferycznych tak, aby uciążliwość dla kierowców była jak najmniejsza.

Prace związane z wymianą nawierzchni w najbliższych dniach rozpoczną się także w innych miejscach. W czwartek wystartuje frezowanie ul. Kostki-Napierskiego, a w najbliższy poniedziałek ulicy Lubczyńskiej ( odcinek od Kniewskiej do Kablowej ).

(g)

 

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

do
2019-10-08 12:01:01
a dlaczego ty citi nie pracujesz w nocy?? Unikniesz stania w korkach.
CITI
2019-10-08 11:04:34
Roboty rozpoczną się 8 października po popołudniowym szczycie komunikacyjnym A DLACZEGO NIE W NOCY - POLSKA TO STAN UMYSŁU

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA