niedziela, 20 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Wymachiwał pistoletem

Wymachiwał pistoletem

Wymachiwał pistoletem
Data publikacji: 2016-02-17 18:13
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:54
Wywietleń: 1839 120397

Przy przeprawie promowej w Świnoujściu 34-letni mieszkaniec Międzyzdrojów podbiegł we wtorek do jednego z samochodów i zaczął wymachiwać pistoletem. W ten sposób próbował sterroryzować siedzącego w nim kierowcę. Napastnika zatrzymała policja.

- Interweniujący policjanci w grupie osób znajdujących się w okolicy promu rozpoznali opisywanego mężczyznę. Podczas przeszukania znaleźli przy nim pistolet w kaburze, który zabezpieczyli. Okazało się, że jako „straszaka” mężczyzna użył pistoletu gazowego. Od 34-letniego mieszkańca Międzyzdrojów wyczuwalna była silna woń alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, że ma on w organizmie prawie 1,3 promila alkoholu - mówi st. asp. Beata Olszewska ze świnoujskiej policji.

W związku ze złożeniem przez pokrzywdzonego zawiadomienia zatrzymany usłyszał zarzuty. Przyznał się do popełnienia przestępstwa i dobrowolnie poddał się karze. Grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności. O wysokości kary zadecyduje świnoujski sąd. ©℗

BaT

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
8
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Solidarność na fasadzie szczecińskiej filharmonii

Nekrologi

Sonda

Czy zaproponowane przez miasto podwyżki opłat i rozszerzenie Strefy Płatnego Parkowania wraz z obniżkami cen w komunikacji miejskiej uzdrowią sytuację parkingową w śródmieściu Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie