piątek, 10 lipca 2020.
Strona główna > Wiadomości > Wykorzystał seksualnie kobietę na dworcu PKP w Szczecinie. Poszukuje go policja

Wykorzystał seksualnie kobietę na dworcu PKP w Szczecinie. Poszukuje go policja

Wykorzystał seksualnie kobietę na dworcu PKP w Szczecinie. Poszukuje go policja
Data publikacji: 2019-10-30 11:01
Ostatnia aktualizacja: 2019-11-04 14:37
Wywietleń: 8803 425263

Policjanci z komisariatu Policji Szczecin Śródmieście poszukują mężczyzny podejrzewanego o seksualne wykorzystanie śpiącej na dworcu PKP kobiety. 

Szczecińscy policjanci prowadzą nadzorowane przez Prokuraturę Rejonową Szczecin-Śródmieście postępowanie, w sprawie, która miała miejsce na terenie Dworca PKP Szczecin Główny w dniu 15 sierpnia 2019 roku. Mężczyzna miał wykorzystać bezradność kobiety podczas snu, doprowadzając ją do poddania się innej czynności seksualnej.

Funkcjonariusze publikują zdjęcia z nagrań monitoringu z wizerunkiem podejrzewanego o ten czyn mężczyzny.

Osoby rozpoznające mężczyznę, którego wizerunek publikujemy, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji Szczecin-Śródmieście, dzwoniąc pod nr (91) 82 12 330, (91) 82 12 345, (91) 82 12 310, bądź przesłanie informacji drogą elektroniczną na adres: karol.rutkowski@sc.policja.gov.pl.

Ł.T

Fot. Policja

Komentarze

Michał.
Gdyby miał koszulkę Zespołu Volbeat, posądzilibyście, że fani tego zespołu to gwałciciele? Gdyby miał koszulkę firmy zepter, posądzilibyście ludzi z tej firmy o gwałcenie ludzi w pociągu? Zacznij myśleć Bracie, Siostro. Poza tym ten mężczyzna jest tylko podejrzany, a Wy (kieruję to do tych lebieg niemyślących)zarżnelibyście go w sekundę. Szlag...
2019-11-02 20:00:54
Spuścizny internetu.
Ludzie 1. gramatyka 2. Każdy jeden komentarz pisany zupełnie nie wiadomo o czym 3.chcecie zaistnieć a nie macie pojęcia na temat sytuacji. Czyli typowe prdlnie. 4.tracę wiarę w ludzi
2019-11-01 14:27:54
tak jest
zestaw na koszulce jest uchainy
2019-10-31 15:10:38
A moze tej mlodszej "Babci"
To tylko sie "przy-Snilo"... jak to bylo i na lawce w mlodosci !! A Chlopak w tym czasie odprowadzil wlasnie swoja dziewczyne na Dworzec i jest Bogu Ducha winny ?? I pomyslec, jak wiele moze sie wydarzyc i na Dworcu... przez tylko 1-en Pociag czy inne Pociagi...??
2019-10-31 11:35:03
A ciekawe czy PKP
Bedzie musialo placic ew. Alimenty... jak go Nie znajda - gdy szybko po-wroci do swojego Kraju... ?/!
2019-10-31 11:17:03
Długo do @ Krótko
- ostatnio PO_pierdywałeś iż ksiądz PO_siada zakonnicę i "gos_PO_się", zdecyduj się.
2019-10-31 10:01:09
Spała i dię nawet nie zacięgała
- to jak moja stara po 30 latach.
2019-10-31 09:47:11
Krótko
Pewnie jakiś ksiądz po cywilnemu
2019-10-31 09:20:50
@Róbta co chceta
Albo na pielgrzymce do Częstochowy.
2019-10-31 08:58:49
Róbta co chceta
Na festiwalu owsiaka go znajdziecie
2019-10-31 07:33:16
Odp. do - Sie pytam i Doswiadczonego...
Moze Ktos "Sfilmowal" i jest juz po-ka-za-ne na innych www.stronach... jak bez-zebna Babcia gleboko spi z rozdziawiona geba... na lawce ?/!!
2019-10-31 01:28:02
@Hahaha - Robta co chceta...
Słowa świętego Augustyna tak ci przeszkadzają? To jeszcze się przyczep do tego, że do zdarzenia doszło akurat w święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny.
2019-10-30 21:51:38
Hahaha - Robta co chceta...
hejter Owsiak moze byc z siebie dumny.
2019-10-30 19:40:08
@ Hejt stop
Koszulka dwustronna. Na drugiej stronie napis kOnstyTUcjA. Zgłoszenie kradzieży - Gdańsk ul. Polanki.
2019-10-30 17:37:44
Hejt stop
Niech Was nie zwiedzie ta koszulka. To zakamuflowana opcja pisobolszewicka. Wcześniej było zgłoszenie o kradzieży takiej koszulki.
2019-10-30 14:44:55
woodstok
Myślał, że dalej jest na przystanku woodstock? :)))
2019-10-30 13:39:50
No no
A gdzie byli rodzice?
2019-10-30 13:30:15
Doświadczony
Zawsze powtarzam żeby nie rozdziawiać gęby jak się zasypia po pijaku na ławce ;-)
2019-10-30 12:58:56
ASIA
JAK ZAWSZE TYLKO DWAJ PANOWIE Z OCHRONY Z CZEGO JEDEN ŚPI DO PÓŁNOCY A DRUGI NIBY PILNUJE Z NOSEM W KOMÓRCE NA NECIE OPARTY O INFORMATOR NA PARTERZE OD CZASU DO CZASU ODBIJE PUNKTY KOMÓRKĄ ŻE NIBY SĄ PANOWIE NA OBIEKCIE I OCZYWIŚCIE JEST PAN TRZECI Z MONITORINGU KTÓRY TEŻ ŚPI W NOCY NO BO TRZEBA SIĘ WYSPAĆ BO O 7 RANO DO DOMCIU PO 24 GODZINACH W PRACY.A KASA LECI DO FIRMY OCHRONIARSKIEJ I PANÓW PSEUDO OCHRONIARZY!!! ŻENADA!!
2019-10-30 12:16:02
!
Ale wstyd. Taki gość musi gdzieś mieszkać, mieć sąsiadów, o pracy nie ma co pisać, bo nie wygląda, aby gdzieś uczciwie pracował, ale teraz wszyscy poznali jego zboczenie. Kastracja to za mało powiedziane!
2019-10-30 11:48:11
Hm
Kobieta nawet tego nie zauważyła?
2019-10-30 11:34:40
A co...
Tak "twardo spala" ze nawet sie Nie przebudzila i Nie potrafila Krzyczec wolajac o Pomoc...??
2019-10-30 11:19:23
Się pytam
A gdzie nagranie z akcji?
2019-10-30 11:12:40