czwartek, 02 kwietnia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Wybieramy Superpsiaka 2020!

Wybieramy Superpsiaka 2020!

Wybieramy Superpsiaka 2020!
Data publikacji: 2020-02-21 13:34
Ostatnia aktualizacja: 2020-02-24 09:47
Wywietleń: 1721 444002

Oddajemy głos tym, którzy uważają, że „koty to dranie” – a prawdziwym przyjacielem człowieka jest pies. Po naszym wielkim frekwencyjnym sukcesie – czyli konkursie na Superkota – przyszedł więc w „Kurierze Szczecińskim” czas na fotograficzne zmagania o tytuł Superpsiaka.

Rasa nie ma znaczenia! Kolor i płeć też nie:) Ważne, żeby fotki były robione z uczuciem i przekazywały wdzięk oraz urodę naszych ulubieńców.

Prosimy o wysyłanie jednego zdjęcia swojego pieska na adres: konkurs@24kurier.pl do 1 marca do końca dnia. Uwaga! Koniecznie należy podać imię psa. 

Zdjęcia pojawią się na naszej stronie 24kurier.pl na początku marca – i zaczniemy głosowanie, które potrwa do 12 marca do godziny 12. Już 13 marca nasi Czytelnicy będą mieli okazję poznać zwycięzcę.

Partnerem konkursu jest Salon piękności dla psa i kota „Belina”, który ufunduje nagrodę dla zwycięzcy – wizytę pielęgnacyjną oraz psie smakołyki – a właściciel otrzyma zestaw książek (podobnie jak właściciele laureatów drugiego i trzeciego miejsca).

Fot. Marek Klasa

Komentarze

super koń
Aby nastała sprawiedliwość proponuje wybory w gs: super koń, super krowa, super knur...
2020-02-24 08:25:20
bez sensu
i tak wygra jakaś dżesika co wyśle fotkę yorka i 1000 smsów z telefonu swojego seby :) jak co roku to samo, biją się dziunie aby pochwalić koleżankom - o mój aniołek wygrał :P
2020-02-22 17:02:03
farsa
I znowu wygra przyozdobiony przeróżnymi kokardkami i innymi cudeńkami przebieraniec, którego właściciele i cała ich rodzina wydadzą majątek na sms-y.
2020-02-22 09:49:46
Bezka- lezka na zakrecie
To moja propozycja na wygrana.Macie zdjecie w kurierowym archiwum.Spelnia wszystkie wymogi konkursu.To ' nasz' szczecinski pies.Bezka pewnie nawet zrezygnuje z nagrody,na rzecz innych psow - dla niej jest jedyny ratunek -' dobry czlowiek potrzebny od zaraz'.
2020-02-21 18:15:21
Po co to?
I tak wiadomo,ze to moj jest najbardziej super:).I Twoj tez...I te ze schronisk....