Wtorek, 05 grudnia 2023 r. 
-1 szczecin
REKLAMA

Wspierając lokalne wspólnoty

Data publikacji: 26 stycznia 2019 r. 16:03
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 12:31
Wspierając lokalne wspólnoty
 

Fundacja Na Rzecz Oświaty i Integracji "Równajmy Szanse" ze Szczecina zaprasza do udziału w inicjatywie pod nazwą "Akademia Liderów Niepodległej". Założenie jest takie, że uczestnicy programu dowiedzą, jak efektywnie działać na rzecz lokalnej społeczności. 

Fundacja zapewnia, że projekt jest apolityczny. Będzie realizowany w 5 miastach – Goleniowie, Gryfinie, Policach, Stargardzie i Szczecinie. Uczestnicy wezmą udział w cyklu pięciu spotkań, które odbywać się będą od lutego do czerwca tego roku a w ich trakcie dowiedzą się między innymi o inicjatywie lokalnej, konsultacjach społecznych, budżecie partycypacyjnym czy pozyskiwaniu funduszy na małe, lokalne inicjatywy. Zajęcia będą prowadzone zarówno w formie wykładów jak i warsztatów.            

W każdej z miejscowości na chętnych czeka 50 miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń. Dla najaktywniejszych osób (około 25) uczestniczących w projekcie fundacja przygotowała niespodziankę – możliwość realizacji małej, lokalnej inicjatywy dla swojej społeczności. Realizatorzy tego zadania otrzymają prezent – tablet, który ma  posłużyć do rozwijania społecznej pasji.

Zapisy prowadzone są na stronie www.akademianiepodleglej.pl.

(as)

Fot. Arleta Nalewajko

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Temida
2019-01-26 18:21:06
Zapytuje kiedy Wspolnoty Mieskaniowe zostana zwolnione od podatku ktory odprowadzaja do 20-go kazdego miesiaca do Fiskusa. Ile mozna jeszcze tolerowac ten ABSURD - Niech sie KTOS wreszcie odwazy i zacznie AKCJE zniesienia tego obciazenia kazdego z nas kto placi do Wspolnoty Mieszkaniowej zobowjazania miesieczne. Co na to ZARZADCY - zawiadujacy Wspolnotami Mieszkaniowymi - czyzby tylko potrafili " sluzalczo sluzyc absurdom czy zapomnieli ze przeciez to Wspolnoty ich utrzymuja i od Wspolnot Mieszkaniowych - maja "DOBRA" kasiore. Czas najwyzszy prosze Panstwa naciskac i walczyc o swoje!!!!

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA