Piątek 30 lipca 2021r. 
REKLAMA

Wróciły niedzielne atrakcje w Różance. Pełna róż, muzyki i gości! [GALERIA]

Data publikacji: 2021-06-13 13:31
Ostatnia aktualizacja: 2021-06-15 08:11
Wróciły niedzielne atrakcje w Różance. Pełna róż, muzyki i gości!
Fot. Dariusz Gorajski  

W niedzielę 13 czerwca ruszyła 13. edycja Różanego Ogrodu Sztuki! Różanka - ulubiony ogród szczecinian - znów, wypełniła się znakomitą muzyką i rodzinnym gwarem. Tak będzie w każdą niedzielę, do końca sierpnia. Warto korzystać!

W samo południe na Różance zaprezentowali się uczniowie, nauczyciele oraz dyplomanci wydziału jazzu przy Zespole Państwowych Szkół muzycznych im. Feliksa Nowowiejskiego w Szczecinie. W ich wykonaniu, wśród rozkwitających róż, zabrzmiały standardy jazzowe. Frekwencja dopisała, a widownia bawiła się znakomicie.

- Uwielbiam Różankę, przychodzę tu bardzo często i cieszę się, że niedzielne koncerty wróciły - mówiła Barbara Zagorzycka, która odwiedziła w niedzielne południe ogród. - Przyjechałam z Niebuszewa, żeby odpocząć i posłuchać dobrej muzyki. Najbardziej lubię klasykę. 

W tym czasie rodziny z dziećmi korzystały z atrakcji w "Strefie bez prądu". Czekała tam świetna alternatywa dla gier komputerowych - m. in. flipper, piłkarzyki, kocie kręgle.

- W poprzednich latach przychodziliśmy tutaj na koncerty, a dzisiaj z atrakcji korzystają nasi synowie Piotrek i Olek - mówiła pani Agnieszka, która przyszła z mężem i dziećmi. - Pomysłowa impreza. My też organizujemy dzieciom w domu zabawy "bez prądu", nie siedzą przed telefonem czy komputerem.

Projekt Różany Ogród Sztuki realizuje Szczecińska Agencja Artystyczna. (gan)

 

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Lech
2021-06-15 05:37:20
A gdzie te róże?

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ