czwartek, 21 czerwca 2018.
Strona główna > Wiadomości > Wróciło ZOMO i koksowniki

Wróciło ZOMO i koksowniki

Wróciło ZOMO i koksowniki
Data publikacji: 2017-12-13 22:05
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 22:40
Wywietleń: 950 305103

Na kołobrzeskim skwerze Pionierów w środę znów pojawiło się ZOMO. Mowa oczywiście o inscenizacji zorganizowanej z okazji 36. rocznicy wprowadzenia w Polsce stanu wojennego. Rekonstrukcję przygotowali członkowie Stowarzyszenia Miłośników Dawnej Motoryzacji wraz ze swoimi kolegami z trzebiatowskich grup rekonstrukcji historycznych „Rega” i „Nałęcz” oraz Kołobrzeskiej Brygady Kolekcjonerskiej „Aktywni Kołobrzeżanie”. ©℗

(pw)

Fot. Artur BAKAJ

Komentarze

trohan
Balbina to pseudonim Jarosława K. zwany dalej prezesem vel kurduplem vel żulem z Żoliborza. Prezes Jarek już od rana ledwo odszedł od śniadania, leci, pędzi. Gdzie powiecie Pewnie ludzie wiedzieć chcecie. Tam w pokoju takie cudo, fotel biurko - żegnaj nudo. To zaprosi, tam naciśnie, i już moc prezesa błyśnie. Tu pajacyk podskakuje, tam misiaczek nadlatuje. Broszka jedzie samochodem, Antek zaś chce być pilotem.
2017-12-14 22:01:04
Chuligan wyklęty
Szkoda że nie wiedziałem. Poszedłbym sobie porzucać w nich kamieniami.
2017-12-14 17:41:48
to proste
Nawet dla takiego Niemka jak Ty. Obecna policja Błaszczak zachowuje się dokładnie jak ZOMO za komuny
2017-12-14 15:48:59
Do... fido-lozofa
A co ma owczesne Komunistyczne ZOMO... do dzisiejszego Ministra Blaszczaka ? I moze tylko odpisz jeszcze... a jaka i gdzie Podstawowke - z ledwoscia i z przymusu PO-konczyles ??
2017-12-14 12:04:41
trohan
Nasz dzielny Jarosław rocznicy nie lubi, bo przypomina jego tchórzostwo i to, że nic nie znaczył. "Niech się inni za mnie biją. Na ich grzbietach, ja wypłynę."-to cały Jarek, cała "Balbina".
2017-12-14 10:22:37
fido
Wróciło ZOMO Błaszczaka
2017-12-14 09:45:49
Ehhhh
Jest prokurator p. Jest i ZOMO... Brawo pis
2017-12-14 06:19:11
polandebiland
I jeszcze wroca...
2017-12-14 05:17:46
Do Szczecinskiej - balbiny...
I co Ci to "dalo"...? Gdyz Nie dzieki takim jak Ty - Wolna Polska przetrwala !!
2017-12-14 00:34:35
balbina
Lepiej (było) głaskać kota w domu , gdy na polu stało ZOMO.
2017-12-13 23:12:46