piątek, 25 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Wpadł pod samochód

Wpadł pod samochód

Wpadł pod samochód
Data publikacji: 2017-01-23 18:50
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 21:54
Wywietleń: 2072 205738

W poniedziałek, około 17.40 doszło do wypadku na al. Wyzwolenia w Szczecinie. Pieszy wpadł pod samochód na wysokości przystanku tramwajowego w pobliżu dawnego szpitala kolejowego. Doznał obrażeń, ale nie zagrażają one jego życiu.

Przewieziono go do szpitala. Wypadek spowodował zatrzymanie ruchu tramwajów w obu kierunkach i długi korek. Policja bezzwłocznie przystąpiła na miejscu do ustalenia okoliczności, w których doszło do tego zdarzenia.

(mos)

Komentarze

takaprawda
wczoraj stojąc tam na przystanku napatrzyłem się na kierowców rajdowców w okolicach tego przejścia... debil debila debilem pogania i jeszcze kretyn z audi zaryczy i wyprzedzi na pasach
2017-01-24 08:17:07
Życie
Jedne z gorszych przejść dla pieszych w Szczecinie. Nagminnie zdarza się, że pieszy wtargnie na jezdnie nie patrząc się, nieważne, że jedzie tramwaj, a z drugiej strony sznur samochodów, po prostu wchodzi. Do tego dochodzi lekkomyślność ubranych na szaro ludzi, którzy, nierzadko w słuchawkach, biegną przez ulicę, bo zobaczą tramwaj. Opamiętajcie się, spóźnienie jest lepsze od utraty życia.
2017-01-24 07:09:07

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”