Wtorek, 27 lutego 2024 r. 
REKLAMA

Wolontariusze na ulicach Świnoujścia [GALERIA]

Data publikacji: 13 stycznia 2019 r. 11:40
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 12:30
Wolontariusze na ulicach Świnoujścia
 

Oficjalnie w Świnoujściu zarejestrowanych jest 208 wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ale chętnych do pomocy jest znacznie więcej. Od kilku dni w kurorcie odbywają się różne wydarzenia w ramach tegorocznej akcji, tj. kram rzeczy dziwnych czy festiwal sportów walki. Świnoujścianie z reguły chętnie wspierają szczytny cel.

O g. 9 w hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji wolontariusze odebrali puszki oraz identyfikatory, a następnie ruszyli w miasto. Jak powiedzieli „Kurierowi” organizatorzy akcji w Świnoujściu, w tym roku oficjalnie zarejestrowanych jest 208 wolontariuszy, o ośmiu więcej niż przed rokiem, ale chętnych do pomocy jest więcej.

Pieniądze zbierają całe rodziny - rodzice z dziećmi, dziadkowie z wnukami, a także grupy koleżanek i kolegów.

- Dzisiaj orkiestra rozgrzeje serca mieszkańców. Jak co roku wszyscy są bardzo hojni - powiedziały „Kurierowi” wolontariuszki, które w akcji biorą udział po raz trzeci.

Tekst i fot. BaT

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Świnoujścianka
2019-01-13 17:46:24
Patrząc na zdjęcia i na dzisiejsze ulice mam wrażenie, że całe rodziny, liczna grupa znajomych, sąsiadów obecnych i dawnych wyszły dzisiaj na ulice naszego Miasta. Super. Tylko ta pogoda !

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA