Środa 28 września 2022r. 
REKLAMA

Wnioski tylko do środy

Data publikacji: 2017-07-04 09:17
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:44
Wnioski tylko do środy
 

W najbliższą środę - 5 lipca mija termin składania wniosków do Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego 2018. Do tej pory mieszkańcy złożyli prawie 70 propozycji i wciąż przybywa nowych.

- W tym roku, podobnie jak w latach ubiegłych, mieszkańcy wybierają ostatnie dni naboru na składanie swoich wniosków do SBO – mówi Paweł Szczyrski, dyrektor Biura ds. Organizacji Pozarządowych. – W tej chwili widać już, że ruch na stronie internetowej jest bardzo wzmożony, a wnioski wpływają do nas niemal cały czas.

Kolejnym krokiem w procesie SBO 2018 będzie sprawdzenie ich pod względem formalnym i merytorycznym. Głosowanie na projekty planowane jest w październiku, a ogłoszenie wyników w listopadzie.                       

Przypominamy. To już ostatnia okazja dla mieszkańców Szczecina na składanie swoich projektów, w których wskażą na co ich zdaniem powinna zostać wydana tegoroczna pula Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego, czyli 8 mln zł. Swoje propozycje mogą zgłaszać na nowej stronie poświęconej w całości SBO (sbo.szczecin.eu). Można  na niej nie tylko złożyć wniosek, ale również dowiedzieć się jak zrobić to skutecznie i bezbłędnie. Osoby, które nie mają dostępu do internetu mogą skorzystać z tradycyjnej, papierowej formy wypełnienia i złożyć wniosek w Urzędzie Miasta.

(dar)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA