poniedziałek, 06 kwietnia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Włosi z narkotykami

Włosi z narkotykami

Włosi z narkotykami
Data publikacji: 2016-05-25 20:26
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:04
Wywietleń: 1511 135365

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu zatrzymali dwóch obywateli Włoch w związku z posiadaniem przez nich narkotyków. Podczas patrolu pieszego stróże prawa zwrócili uwagę na charakterystyczną woń marihuany, którą czuć było od mijających ich mężczyzn. Zatrzymanym grożą surowe konsekwencje karne.

- Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu patrolujący minionej nocy pieszo ulice miasta zwrócili uwagę na dwóch mijających ich przy ulicy Malczewskiego młodych mężczyzn, od których czuć było charakterystyczną woń marihuany. W związku z podejrzenia posiadania zabronionych substancji stróże prawa podjęli wobec nich interwencję – podaje st. asp. Beata Olszewska ze świnoujskiej policji.

Przypuszczenia funkcjonariuszy okazały się słuszne. Dwaj obywatele Włoch mieli przy sobie narkotyki, a zapach pochodził od palonego przez jednego z nich skręta z marihuany. 20- i 21-latek zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Mężczyźni usłyszeli zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, do których się przyznali. Na poczet przyszłej kary podejrzani wpłacili kwotę w wysokości 2.000 zł. Popełnione przez Włochów przestępstwo podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Ich sprawę rozpatrzy wkrótce świnoujski sąd.

BaT

Fot. Robert STACHNIK

 

Komentarze

globtroter
Masakra. Takie historie to kompromitacja naszego Państwa...Areszt dla młodych ludzi za palenie skręta?
2016-05-26 12:11:45
Do aresztu?
Szkoda, że nie aresztowali ich prewencyjnie na 3 miesiące i nie zabezpieczyli nieruchomości na poczet kary... Co za bzdura.
2016-05-26 11:46:59

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
12
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Wiadomości Szczecin

 
CZYTAJ WIĘCEJ

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Kontrolują kierowców

Nekrologi

Z dostawą do domu

Sonda

Czy wprowadzone przez rząd nowe zasady bezpieczeństwa skutecznie ograniczą rozprzestrzenianie się epidemii koronawirusa w Polsce?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie