Czwartek, 07 grudnia 2023 r. 
0 szczecin
REKLAMA

Włosi z narkotykami

Data publikacji: 25 maja 2016 r. 20:26
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:04
Włosi z narkotykami
 

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu zatrzymali dwóch obywateli Włoch w związku z posiadaniem przez nich narkotyków. Podczas patrolu pieszego stróże prawa zwrócili uwagę na charakterystyczną woń marihuany, którą czuć było od mijających ich mężczyzn. Zatrzymanym grożą surowe konsekwencje karne.

- Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu patrolujący minionej nocy pieszo ulice miasta zwrócili uwagę na dwóch mijających ich przy ulicy Malczewskiego młodych mężczyzn, od których czuć było charakterystyczną woń marihuany. W związku z podejrzenia posiadania zabronionych substancji stróże prawa podjęli wobec nich interwencję – podaje st. asp. Beata Olszewska ze świnoujskiej policji.

Przypuszczenia funkcjonariuszy okazały się słuszne. Dwaj obywatele Włoch mieli przy sobie narkotyki, a zapach pochodził od palonego przez jednego z nich skręta z marihuany. 20- i 21-latek zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Mężczyźni usłyszeli zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, do których się przyznali. Na poczet przyszłej kary podejrzani wpłacili kwotę w wysokości 2.000 zł. Popełnione przez Włochów przestępstwo podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Ich sprawę rozpatrzy wkrótce świnoujski sąd.

BaT

Fot. Robert STACHNIK

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

globtroter
2016-05-26 12:11:45
Masakra. Takie historie to kompromitacja naszego Państwa...Areszt dla młodych ludzi za palenie skręta?
Do aresztu?
2016-05-26 11:46:59
Szkoda, że nie aresztowali ich prewencyjnie na 3 miesiące i nie zabezpieczyli nieruchomości na poczet kary... Co za bzdura.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA