Niedziela 22 maja 2022r. 
REKLAMA

Włamanie do toalety. Ukradł, bo się zdenerwował

Data publikacji: 2019-07-18 07:01
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-26 12:41
Włamanie do toalety. Ukradł, bo się zdenerwował
 

61-letniego mężczyznę aż tak poniosły nerwy, że nie został zatrudniony przy obsłudze toalety, że zniszczył metalową kasetkę na bilon zamontowaną na drzwiach WC i ukradł zgromadzone tam pieniądze.

Do niecodziennej kradzieży doszło w nadmorskich Dąbkach. Policjanci przyjęli zgłoszenie o uszkodzeniu metalowej kasetki na bilon zamontowanych na drzwiach do toalety, która znajduje się przy zejściu na plażę. Z kasetki zniknęły pieniądze wrzucane przez idących za potrzebą turystów. Sprawca został wytypowany i zatrzymany już po kilku godzinach. Okazało się, że to 61- letni mieszkaniec powiatu sławieńskiego.

Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie. Podczas przesłuchania przyznał się policjantom do dwóch innych włamań do kasetek z bilonem i kradzieży z nich pieniędzy.

– Wyjaśnił, że złodziejskiego procederu dopuścił się, ponieważ... zdenerwował go fakt, że nie został zatrudniony przy obsłudze toalet – informuje mł. asp. Kinga Warczak z Komendy Powiatowej Policji w Sławnie.

61-latek odpowie przed sądem. Za włamanie grozi mu nawet 10 lat więzienia.

(reg)

Fot. policja

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Ot-tak
2019-07-18 22:25:45
Kazda OKAZJA jest dobra. A wytlumaczeie - TO zalezy KTO pyta.Szkoda ze go NIE zatrudnili - chyba "im" NIE zalerzalo az tak, ale skarbonke to wystawili w baaardzo kuszace miejce, wrzucili metal aby brzeczalo, a Bidaczysko teraz za wszystko Odpokutuje. Szkoda Chlopa.
wc
2019-07-18 08:28:59
Ambitny pracownik, widać, że zależało mu na tej robocie. W końcu spełni się jego marzenie i będzie...kiblować.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA