poniedziałek, 23 lipca 2018.
Strona główna > Wiadomości > Wizz airem polecimy do Szwecji!

Wizz airem polecimy do Szwecji!

Wizz airem  polecimy do Szwecji!
Data publikacji: 2018-02-21 01:56
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-12 12:35
Wywietleń: 6464 315114

Tanie linie Wizz air uruchomią połączenie z Portu Lotniczego Szczecin - Goleniów do Sztokholmu Skavsta. Ma ono ruszyć 14 maja.

Rejsy zaplanowano na poniedziałki i piątki. O nowej trasie poinformowało lotnisko Skavsta na swojej stronie internetowej. Bilety mają być dostępne od 21 lutego.

Przypomnijmy, że w 2016 roku, dzięki prowadzonej na Facebooku akcji, aż 3,5 tysiąca osób opowiedziało się za utworzeniem lotniczego połączenia Szczecin – Sztokholm Skavsta. Inicjatywę wsparło szczecińskie lotnisko, które przekazało petycję przedstawicielom linii: Norwegian, Ryanair, SAS i Wizz air. 

(mag)

Fot. Port Lotniczy Szczecin-Goleniów


Komentarze

Zacofanie
Te lotnisko w Goleniowie ma BRAKI w transporcie publicznym do airport Goleniów, tyle lat lotnisko funkcjonuje a nawet nie ma autobusowego połączenia WSTYD...co za SKNERA tam jest burmistrzem ?, teraz już wiem dla czego bilety będą kilka razy droższe niż w przypadku lotów z Sztokholm (Skavsta) do Gdańsk (7dni w tygodniu tam wizair lata wraz z Ryanair) , z Gdańska zostaje połączeni kolejowe że Szczecinem (koszt biletu na TLK około 56zlotyh)
2018-02-21 22:20:32
Klapa
Kompletna żenada. Gmina Goleniów współudziałowiec/współwłaściciel Portu Lotniczego od 15 lat nie dał nawet złotówki na utrzymanie tego lotniska. Skoro są takimi sknerami to logiczne, że do portu nie ma linii autobusowej z dworca PKP w Goleniowie do lotniska obok Goleniowa gdzie jest zaledwie 6 km. Aż się prosi o takie połączenie ale skąpy burmistrz Goleniowa to katastrofa (nie ma się co dziwić PO). Rano sznur samochodów osobowych pracowników portu ciągnie do pracy, wieczorem w odwrotną stronę. Dotarcie do portu lotniczego w Goleniowie to mocna przygoda lub zaangażowanie rodziny w dowiezienie. Samotny podróżny, obcokrajowiec z walizą musi brać taksówkę lub czekać kilka godzin na pociąg lub wydzwaniać by łaskawie bus z kierunku Nowogardu podjechał do portu lotniczego. Co prawda dochodzi linia kolejowa do portu lotniczego ale 3 pociągi w ciągu dnia na kierunku Kołobrzeg i Szczecin/Goleniów to śmiech. Latem niektórzy podróżni z walizami depczą do Goleniowa. Ponoć mamy XXI wiek...
2018-02-21 19:56:49
Kazimierz
Bardzo dobrze. Sztokholm to bardzo ładne miasto, szczególnie latem. Może wybierzemy się z rodziną znowu na kilkudniową wycieczkę.
2018-02-21 19:51:48
Przejazdem
Koleżko!!!!Co Ty pieprzysz??!!!Przeciez Norwegian lata do Oslo, do tego są połączenia do Bergen(Wizzair) i Stabanger!!!. No, chyba,że dla Ciebie za drogo::)))Pzdr
2018-02-21 14:58:18
Zorro
Wszystko fajnie tylko ceny biletów w promocji są tańsze tylko przez dwa tygodnie , od czerwca Będzie dwa razy drożej niż do Gdańska lecieć...
2018-02-21 13:47:46
Chmielak
A kiedy wreszcie będzie można polecieć do Lublina?
2018-02-21 13:31:44
Obiektywny
Największe ubogacenie kulturowe jest w Malme ... Sztokholm i okolice stolicy to inny świat, w Berlinie,Hamburg,Hanover jest gorzej...Polacy którzy pracują w Sztokholmie w 90 procentach mieszkają w okolicy Sztokholmu
2018-02-21 10:13:35
Po co?
A po co tam latać? To upadły dzięki lewactwu kraj. Niech Straż Graniczna dobrze pilnuje, żeby do nas coś z tej Szwecji czasem nie przyleciało...
2018-02-21 10:03:38
Hurrra wreszcie
Hurrra już nie będę musiał ponad 4 godziny jechać PKP do Gdańska na samolot do Skavsta Airport ( 100Km od Sztokholmu) ,busarna kosztuje z lotniska 139 koron szwedzkich do Centrum Sztokholmu. Lepiej późno niż wcale ( teraz Gdańsk, Poznań, Berlin) straci klientów 😀.
2018-02-21 09:51:12
ddd
Super! Polki będą miały łatwiej dostać się do szwedzkich muslimów. Tylko czekać na wysyp kolorowych potomków inżynierów i lekarzy z bliskiego wschodu <3
2018-02-21 08:44:32
-
Jeśli ktoś lubi islam, to czemu nie.
2018-02-21 08:03:01
Gg
No super duzo ludzi ze Szczecina i okolic pracuje w Norwegii moze wizzair ruszy troche glowa i uruchmi wreszcie polaczenia z Goleniowa do wiekszych Norweskich miast nie tylko Oslo. Bo narazie to jest ku...wa zenada zeby poleciec do Norwegii trzeba jechac do Gdanska czy Berlina. Problem jest z polaczeniem Szczecin Gdansk jest malo pociagow i w kiepskich godzinach brak polaczenia autobusowego i zadna firma wozaca na lotniska nie ma polaczenia Szczecin lotnisko w Gdansku. To poprostu zenada ze nawet bociany przelatuja dalekim lukiem od lotniska w Goleniowie.lepiej zrobcie tam areoklub a nie lotnisko.
2018-02-21 07:53:07