piątek, 18 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Wietrzenie gabinetów w ARiMR

Wietrzenie gabinetów w ARiMR

Wietrzenie gabinetów w ARiMR
Data publikacji: 2016-01-14 13:29
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:51
Wywietleń: 2754 98492

Ruszyła karuzela kadrowa w kolejnej rządowej agencji. Nowe kierownictwo ma już dwanaście spośród 16 oddziałów Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Wciąż nie wiadomo, kto obejmie fotel szefa oddziału regionalnego w Szczecinie.

W środę (13 bm.) prezes Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Daniel Obajtek powołał 12 nowych dyrektorów oddziałów regionalnych ARiMR. Zmieniło się kierownictwo oddziałów: podlaskiego, śląskiego, mazowieckiego, łódzkiego, dolnośląskiego, opolskiego, lubuskiego, pomorskiego, świętokrzyskiego. W oddziałach: wielkopolskim, małopolskim i warmińsko-mazurskim powołano na razie p.o. dyrektorów.

Wśród wręczanych hurtowo nominacji nowym szefom oddziałów w terenie zabrakło Szczecina. Wszystko wskazuje jednak na to, że dni obecnego dyrektora Jarosława Łojki (jest związany z Platformą Obywatelską) są już policzone.
– Zmiany personalne są w toku. W każdej chwili może nastąpić zmiana na stanowisku dyrektora zachodniopomorskiego oddziału regionalnego agencji – powiedziano nam w biurze prasowym ARiMR.

W zachodniopomorskim oddziale i podległych mu biurach powiatowych pracuje około 400 osób. Dyrektor Łojko ma dwóch zastępców. To Dorota Ekiert i Franciszek Brudło.

(żan)

Komentarze

hj
400 darmozjadów
2016-01-15 17:40:22
jojo za drzewa
Łojki też już nie ma
2016-01-14 15:14:47

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Solidarność na fasadzie szczecińskiej filharmonii

Nekrologi

Sonda

Czy zaproponowane przez miasto podwyżki opłat i rozszerzenie Strefy Płatnego Parkowania wraz z obniżkami cen w komunikacji miejskiej uzdrowią sytuację parkingową w śródmieściu Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie