wtorek, 17 lipca 2018.
Strona główna > Wiadomości > Wielkie sprzątanie Głębokiego i festyn

Wielkie sprzątanie Głębokiego i festyn

Wielkie sprzątanie Głębokiego i festyn
Data publikacji: 2017-05-05 23:39
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-12 12:22
Wywietleń: 507 250388

W sobotę (6 maja) o godzinie 12 na terenie kąpieliska Głębokie wystartuje wielkie sprzątanie połączone z rodzinnym festynem. Wstęp jest bezpłatny, a uczestnicy mogą wygrać w konkursach wartościowe bony na pobyt wakacyjny w całej Europie.

Na teren kąpieliska dostarczono trzy kontenery. Festyn rodzinny wystartuje w sobotę o godzinie 12. Może w nim wziąć udział każdy mieszkaniec. Przygotowano wiele atrakcji: będą konkursy dla dzieci, dmuchane zamki, darmowa wata cukrowa, słodycze i gadżety.

– Zachęcamy do tego, by wziąć udział z naszymi pracownikami w sprzątaniu lasu znajdującego się w okolicy. Każdy, kto się do nas zgłosi otrzyma worki na śmieci, rękawiczki, prowiant na drogę w postaci napojów czy słodyczy. Zebrane śmieci powinny trafić do naszego stoiska, a stamtąd do kontenerów. Przygotowaliśmy też konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Będzie można wylosować vouchery na pobyt wakacyjny w naszych domkach znajdujących się w całej Europie. Pierwsza nagroda to voucher o wartości 2 tysięcy złotych, druga nagroda voucher o wartości tysiąca i trzecia o wartości 500 złotych. Impreza potrwa do godziny 16 – podsumowują organizatorzy.

(p)

Fot. Dariusz Gorajski

Komentarze

Jarun
Niestety tak jak przewidziałem, żadnych oficjeli nie było. Młodzież z PiS czy Platformy też nie garnie się do "czynu". BASTA -taka niby organizacja proekologiczna - doop nie ruszyła, ale stać na ulicy i strugać obrońców "braci mniejszych" to najłatwiej. Lenie i pajace. Najwięcej było matek z małymi dziećmi. TOK FM i Złote przeboje -wam należą się brawa. No i dla sympatycznych panienek z nowejsoli.
2017-05-06 15:41:46
Jarun, marna kreaturo, kiedyś denerwowałeś, teraz prowokujesz wymioty.
.
2017-05-06 14:23:47
@Jarun
Zrób to dla swoich dzieci. Kraj i Bóg sobie poradzą, bez ciebie.
2017-05-06 12:57:07
Jarun
Chyba przezwyciężę lenistwo i ruszą swoją zasiedziałą (...) i przyłączę się do akcji. Pisać na forum to każdy głupi potrafi ale sprzątać, zrobić coś pożytecznego - to nie ma komu. A ja jestem Polak i katolik i takie mam obowiązki wobec kraju i wobec Boga. Amen. PS. A tak ze zwykłej ciekawości pójdę i zobaczę czy kodziarze też będą, bo wszędzie ich pełno zwłaszcza na ulicy i pod latarniami. SL-zieloni na pewno nie odpuszczą . A BASTA to będzie na mur. Na nich zawsze można polegać :-) ;-) Już widzę jak: Szałabawka, Marchewka, Pańka, Baran i młodzież: Niburski, Hinc oraz Jacyna-Witt wspólnie chwycą za worki i dadzą przykład, że schylanie się im nie szkodzi.
2017-05-06 09:11:30
Dobry pomysł.
.
2017-05-06 08:31:49
Kasia
Fajna inicjatywa to sprzątanie Głębokiego. Powinno się też urządzać na osiedlach. Pamiętam, jak ze szkołą sprzatalismy nasze osiedle z okazji dnia ziemi. Później z kilkoma koleżankami z własnej inicjatywy tez posprzątałysmy Zawadzkiego. Było miło zrobić coś pożytecznego dla środowiska!
2017-05-06 07:56:11

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
17
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Flis przypłynął do Szczecina
Zjazd Młodych Gwiazd 2018 i „Siedem życzeń”
Różankowe urodziny Szczecina
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy