Poniedziałek, 20 maja 2024 r. 
REKLAMA

Wieczorem fontanna zatańczy

Data publikacji: 06 maja 2019 r. 14:00
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 12:39
Wieczorem fontanna zatańczy
 

W poniedziałek (6 maja) o godzinie 21 odbędzie się pierwszy „taniec” fontanny na Wałach Chrobrego. Zaprezentuje się w rytmie muzyki z filmu Piraci z Karaibów.

– Rozpoczął się sezon szczecińskich fontann. Trwa ich wybudzanie. Niebawem będziemy mogli podziwiać najnowszą na prawobrzeżu, w parku Wolności. Od poniedziałku – tuż po majówce – zobaczymy także fontannę na Wałach Chrobrego w pełnej okazałości – informuje Andrzej Kus, rzecznik prasowy miasta ds. gospodarki komunalnej i ochrony środowiska.

Na co dzień jest ona podświetlona. Zaprogramowana jest w taki sposób, by strumienie wody nie tryskały jednostajnie, a robiły to w określonym rytmie. Od poniedziałku, codziennie, zachwycać będzie czymś jeszcze. Po raz pierwszy, o godzinie 21, z głośników poleci charakterystyczny, blisko 3-minutowy utwór pochodzący z filmu „Piraci z Karaibów”. Do niego zatańczy w fontannie… woda.

Pokazy będą się odbywały każdego dnia o pełnych godzinach.

(isz)

Fot. ZUK

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Paranoja
2019-05-07 21:55:54
Wydają kase z naszych podatków na jakieś bzdety zamiast się zająć naprawą chodników Na Stołcynie to nic się nie robi Tylko deweloperzy biznemeni stawiają betonowe klocki bo trudno takie coś nazwać budynkiem A ul Kościelna i nad odrą aż do Gocławia aż się prosi o nowe chodniki
szczecinianka
2019-05-06 16:35:34
Panie Prezydencie zakończ zabawę z tymi fontannami .Czas naprawić pływające i grające chodniki.Kiedy ostatni raz postawił swoje stopy na chodnikach przy ul.Dworcowej, Św.Ducha,Sołtysiej itd to wstyd ogromny a szczególnie,że tymi ulicami z Dworca Gł,już nie wspomnę o Dworcu PKS-u (jeden wielki brud ) prowadziłam zaproszonych gości na SZCZECIŃSKĄ Majówkę w tzw.PIĘKNYM ZIELONYM SZCZECINIE . ALE SIĘ ZAWSTYDZIŁAM.
fanaberia
2019-05-06 16:26:44
zachciało się 'tańczącej wody' a na cmentarzu centralnym syf jak zawsze.
Ciekaff
2019-05-06 15:13:49
Kolejny wstyd dla Miasta...Mamy wybitnych artystów w Polsce śpiewających szanty np. p.Porębski a tutaj w "fontannie idą typowo na komercję a nie reklamę czy podkreślenie znaczenia Szczecina jako Miasta morskiego dla Polski. I znów "tantiemy wypływają" za granicę... jakie to szczecińskie !

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA