poniedziałek, 19 listopada 2018.
Strona główna > Wiadomości > Więcej lotów do Warszawy

Więcej lotów do Warszawy

Więcej lotów do Warszawy
Data publikacji: 2016-08-30 17:58
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-12 12:09
Wywietleń: 1763 151930

Ryanair przenosi swoje loty krajowe z Modlina na Lotnisko Chopina w Warszawie i uruchomi z niego nowe połączenie do Szczecina. Codzienne rejsy zacznie od 26 marca 2017 roku.

Irlandzki przewoźnik połączenie pomiędzy Portem Lotniczym Szczecin- Goleniów a Lotniskiem Chopina w Warszawie wprowadzi dopiero w letnim rozkładzie lotów. Nowa trasa Ryanaira będzie obsługiwana raz dziennie, a ściślej - wieczorem. Ze Szczecina wylot będzie bowiem o godz.19.10. Natomiast ze stolicy o 20.50.

Obecnie komunikację pomiędzy podszczecińskim terminalem a portem na warszawskim Okęciu zapewnia trzy razy dziennie LOT.

Poza tym, z PL Szczecin -Goleniów można polecieć do: Londynu Stansted, Dublina, Oslo Gardemoen, Londynu Luton, Liverpoolu, Oslo Torp, Stavanger, Bergen. I do Oslo Rygge, tylko że 29 października Ryanair zamyka tam swoją bazę i likwiduje oferowane z tego lotniska trasy, w tym do goleniowskiego portu. Irlandzki tani przewoźnik utrzyma za to w zimowym rozkładzie połączenie do Liverpoolu. A od wiosny dołoży jeszcze lot do Warszawy.

(mag)

Więcej lotów do Warszawy Więcej lotów do Warszawy

Komentarze

bartek
Widzę, ze sami znawcy... Jesli ceny beda porównywalne do tych do Uk to polaczenie będzie hitem, może wtedy pojawi sie lot do Krakowa,spokojnie ludzie chca latać, weekend w Tatrach czemu nie, autem nie da rady, ale Wy będziecie biadolić ze to się nie opaca, ale się zdziwicie... Hehe
2016-08-31 10:52:33
Też łazęga
Kto tam siedzi w tych spółkach i wymyśla takie idiotyzmy,co tam za biznesmeni menadżerowie pracują co bladego pojęcia nie mają o potrzebach rynku.Dziwić się że spółki skarbu państwa takie jak LOT przynoszą straty i są nierentowne.Bo tam jest autentycznie problem z logicznym myśleniem,a kadra menadżerska rodem z PRLu
2016-08-31 09:25:53
nie-biznesmen
Akurat politycy i biznesmeni polecą o 19.10 w jedną stronę do Warszawy... Akurat.
2016-08-31 08:47:06
łażę po górach
łąże po górach i loty do Krakowa , a jeszcze lepiej Nowego Targu lub Popradu byłyby SUPER !!!
2016-08-30 22:07:42
łazęga 3.
po hu..to głuchemu radio ;-) No poleciałbym sobie w ten fyrtel np.rano połazikował i wieczorkiem wrócił.Lub poleciał do Kraka połazikował po starówce lub pięknym Kazimierzu i wieczorkiem powrót.No ale Oni to albo proponują Nam właśnie Warszawę,albo zimną Skandynawię.W dup..im się poprzewracało i mają nas za idiotów.
2016-08-30 21:01:50
ej łazęga
sam uruchom sobie loty z Krakowem :) przecież przewoźnicy uruchamiają to po to, aby im się opłaciło i byli klienci. W Polsce żaden turysta nie lata samolotem, bo niby co z małym bagażem ?? no i Polska jest zbyt mała, lepiej autem pojechać a jak kogoś nie stać to pociągiem... Tak się składa że z Wawki do Szczecina latają politycy czy biznesmeni lub szefowie z korporacji na spotkania, szkolenia itd i dlatego takie połączenie :)
2016-08-30 21:00:05
lazega 2
a po hu;;0999j ci rzeszow ?? krakow ok ale rzeszow a dlaczego nie lądek zdroj ???
2016-08-30 20:21:24
miejski łazęga
Dla kogo te "warszawskie" loty-? bo chyba nie dla normalnych pasażerów i turystów.Ci oczekują bezpośrednich połączeń ze Szczecina np.z Krakowem,Katowicami,czy Rzeszowem.Ale oczywiście monopolista jakim jest LOT nie pozwala lokalnym spółkom na usamodzielnienie się i trzyma ich za mordkę krótko,dyktując swoje warunki.Za takie "połączenia" MY dziękujemy.One nas po prostu nie interesują.Czekam aż ktoś zmądrzeje w końcu i dostrzeże potrzebę uruchomienia bezpośrednich połączeń właśnie z Krakowem lub np.Rzeszowem