Sobota, 20 kwietnia 2024 r. 
REKLAMA

Wesprzyj WOŚP już w sobotę! [FILM]

Data publikacji: 11 stycznia 2019 r. 19:16
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 12:30
Wesprzyj WOŚP już w sobotę!
 

Już w sobotę, 12 stycznia, cel Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie można wesprzeć m. in. w dwóch szczecińskich centrach handlowych. W Atrium Molo przy ul. Mieszka I podczas wiosłowania na ergonometrach oraz w Galerii Handlowej Turzyn przy al. Bohaterów Warszawy w trakcie aukcji charytatywnej voucherów i unikalnych przedmiotów.

W Atrium Molo w godz. 9-19 odbędzie się "Wiosłowanie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy". Uczestnicy staną w szranki z sześcioma innymi miastami (Bydgoszczy, Gdańsk, Poznań, Toruń, Lublin, Warszawa), walcząc o rekord Polski na ergometrze wioślarskim. W Szczecinie jednym z zawodników będzie Marek Kolbowicz – złoty medalista w wioślarskiej czwórce podwójnej igrzysk olimpijskich w Pekinie (2008). W ubiegłorocznej edycji wydarzenia, w której wzięło udział sześć miast, o rekord Polski walczyło niemal 1600 osób, które łącznie przewiosłowały 790 km. Zwyciężył Toruń, którego 306 mieszkańców wspólnie pokonało 153 km.

W Atrium Molo dla uczestników zabawy przygotowano specjalne certyfikaty. Przez cały dzień potrwa również zbiórka środków do puszek WOŚP.

Także w sobotę na terenie Galerii Handlowej Turzyn przy al. Bohaterów Warszawy w Szczecinie w godz. 11-17 odbędzie się aukcja charytatywna unikalnych przedmiotów, voucherów i atrakcji. Można wylicytować m.in: vouchery na naukę angielskiego online, płyty z kolędami uczniów ZS TPP, obraz artystki Ewy Śliwińskiej, vouchery od Centrum Medycznego - Rehabilitacji i Treningu Personalnego „Fizjoline”, wejścia na zajęcia aqua aerobiku, bilety do kina, sali zabaw, karnety na zajęcia taneczne, catering dietetyczny, nocleg w hotelowym apartamencie i kolację i gadżety od Fundacji WOŚP.

Przez cały czas trwania akcji wolontariusze Zespołu Szkół Szczecińskiej Fundacji „Talent – Promocja – Postęp” będą kwestowali z orkiestrowymi puszkami i identyfikatorami. 

(gan)

Fot. Archiwum

 

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

hehehe
2019-01-11 21:35:09
Tak wesprzyjmy Jurka i jego rodzinę oraz ukochane spółeczki "Złotego Melona" i "Mrówkę Całą"!
Nie wesprę.
2019-01-11 19:44:49
Owszem niosę pomoc potrzebującym ale nie przez WOŚP.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA