środa, 18 września 2019.
Strona główna > Wiadomości > Wesprzyj WOŚP już w sobotę!

Wesprzyj WOŚP już w sobotę! [FILM]

Wesprzyj WOŚP już w sobotę!
Data publikacji: 2019-01-11 19:16
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:30
Wywietleń: 808 371089

Już w sobotę, 12 stycznia, cel Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie można wesprzeć m. in. w dwóch szczecińskich centrach handlowych. W Atrium Molo przy ul. Mieszka I podczas wiosłowania na ergonometrach oraz w Galerii Handlowej Turzyn przy al. Bohaterów Warszawy w trakcie aukcji charytatywnej voucherów i unikalnych przedmiotów.

W Atrium Molo w godz. 9-19 odbędzie się "Wiosłowanie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy". Uczestnicy staną w szranki z sześcioma innymi miastami (Bydgoszczy, Gdańsk, Poznań, Toruń, Lublin, Warszawa), walcząc o rekord Polski na ergometrze wioślarskim. W Szczecinie jednym z zawodników będzie Marek Kolbowicz – złoty medalista w wioślarskiej czwórce podwójnej igrzysk olimpijskich w Pekinie (2008). W ubiegłorocznej edycji wydarzenia, w której wzięło udział sześć miast, o rekord Polski walczyło niemal 1600 osób, które łącznie przewiosłowały 790 km. Zwyciężył Toruń, którego 306 mieszkańców wspólnie pokonało 153 km.

W Atrium Molo dla uczestników zabawy przygotowano specjalne certyfikaty. Przez cały dzień potrwa również zbiórka środków do puszek WOŚP.

Także w sobotę na terenie Galerii Handlowej Turzyn przy al. Bohaterów Warszawy w Szczecinie w godz. 11-17 odbędzie się aukcja charytatywna unikalnych przedmiotów, voucherów i atrakcji. Można wylicytować m.in: vouchery na naukę angielskiego online, płyty z kolędami uczniów ZS TPP, obraz artystki Ewy Śliwińskiej, vouchery od Centrum Medycznego - Rehabilitacji i Treningu Personalnego „Fizjoline”, wejścia na zajęcia aqua aerobiku, bilety do kina, sali zabaw, karnety na zajęcia taneczne, catering dietetyczny, nocleg w hotelowym apartamencie i kolację i gadżety od Fundacji WOŚP.

Przez cały czas trwania akcji wolontariusze Zespołu Szkół Szczecińskiej Fundacji „Talent – Promocja – Postęp” będą kwestowali z orkiestrowymi puszkami i identyfikatorami. 

(gan)

Fot. Archiwum

 

 

Wesprzyj WOŚP już w sobotę!

Komentarze

hehehe
Tak wesprzyjmy Jurka i jego rodzinę oraz ukochane spółeczki "Złotego Melona" i "Mrówkę Całą"!
2019-01-11 21:35:09
Nie wesprę.
Owszem niosę pomoc potrzebującym ale nie przez WOŚP.
2019-01-11 19:44:49

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
9
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Przeszedł II Szczeciński Marsz Równości

Nekrologi

Sonda

Czy popierasz Marsz Równości?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie