Niedziela, 19 maja 2024 r. 
REKLAMA

We wtorek Giełda Pracy. Po nowe możliwości zawodowe

Data publikacji: 15 kwietnia 2024 r. 10:12
Ostatnia aktualizacja: 15 kwietnia 2024 r. 10:31
We wtorek Giełda Pracy. Po nowe możliwości zawodowe
To będzie kolejna edycja tego wydarzenia. Udział w niej zadeklarowało niemal 40 organizacji. Fot. Ryszard Pakieser/archiwum  

Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego we wtorek 16 kwietnia organizuje XVIII edycję Giełdy Pracy. W godzinach 9.30-14.30 na Wydziale Ekonomii, Finansów i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego przy ul. Mickiewicza 64 w Szczecinie przedstawiciele pracodawców spotkają się ze studentami i absolwentami w ramach stacjonarnych stanowisk.

Udział w tej edycji wydarzenia zadeklarowało niemal 40 organizacji. Giełda Pracy to dobra okazja do nawiązania bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami różnych firm i instytucji. Takie spotkania pozwolą poznać rynek pracy, dowiedzieć się więcej o oczekiwaniach pracodawców względem umiejętności i kompetencji kandydatów, a także zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy, staży oraz praktyk.

W ramach programu XVIII edycji Giełdy Pracy odbywać się będą: rozmowy rekrutacyjne, debata pt. „Co słychać na rynku pracy” (tematem dyskusji jest aktualna sytuacja na rynku pracy i wpływ sztucznej inteligencji na procesy rekrutacyjne. Relacja z wydarzenia dostępna będzie w mediach społecznościowych ABK US), wywiady i podcasty w ramach „Stacja Motywacja” (nagrania spotkań z udziałem pracodawców będą udostępnione na stronach internetowych i w mediach społecznościowych), stacjonarne warsztaty z praktykami (okazja do zapoznania się m.in. z nowymi trendami w rekrutacji, podstawami zarządzania czasem czy green Energy), spotkania z doradcami zawodowymi (okazja, by przygotować się do spotkania z wybranymi pracodawcami: skonsultować CV, przeanalizować oferty, przećwiczyć rozmowę rekrutacyjną).

Szczegółowe informacje dot. wydarzenia dostępne są na stronie www.gieldapracy.usz.edu.pl

(K)

 

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA