sobota, 06 czerwca 2020.
Strona główna > Wiadomości > Wałecka policja zabrała prawo jazdy kandydatowi na senatora

Wałecka policja zabrała prawo jazdy kandydatowi na senatora

Wałecka policja zabrała prawo jazdy kandydatowi na senatora
Data publikacji: 2019-09-12 17:48
Ostatnia aktualizacja: 2019-09-13 12:11
Wywietleń: 1553 414483

Kandydat Koalicji Obywatelskiej na senatora Adam Szejnfeld przekroczył dozwoloną prędkość o 51 kilometrów na godzinę. Policja ukarała go mandatem, punktami karnymi i na trzy miesiące zostało mu zatrzymane prawo jazdy.

- W środę 7 września wałeccy policjanci zatrzymali do kontroli kierującego samochodem osobowym marki bmw, który w miejscowości Witankowo w gminie Wałcz, który przekroczył dozwoloną prędkość o 51 kilometrów na godzinę – poinformowała w czwartek aspirant Beata Budzyń z wałeckiej policji.

Jak dodała, 60-latek został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 zł, otrzymał 10 punktów karnych oraz zostało mu zatrzymane prawo jazdy na trzy miesiące.

Szejnfeld był europosłem w minionej kadencji. Obecnie ubiega się o mandat senatora z Piły.

(pap)

Fot. Dariusz R. Janowski

Komentarze

wstańkowicz
Wiemy wiemy, prawie wszystkie wydania Kroniki poświęcone są temu "wydarzeniu" -komentarze, oburzeni ludzie, policja, ...a co by było gdyby itd. Przytoczono również inne tego typu karygodne wybryki np. Nitrasa. Przez oczywiste przeoczenie nie wspomniano o występku Prezesa tej telewizji, który kilka lat temu podpiął się pod karetkę pogotowia i łamiąc wszelkie przepisy jechał na trasie Warszawa - Gdańsk. Niech żyje etyka dziennikarska!
2019-09-13 11:37:40
ccc
I po co o tym pisac a co to swieta krowa.
2019-09-13 10:19:34
A wogole
To skad to Nazwisko Szejnfeld - takie "zagramaniczne"... ? Przeciez tu jest Polska !!
2019-09-13 00:46:35
eee !
Pewnie pommiar był zły . Przecie taki PON nie mógł olewać przepisów ?
2019-09-12 21:33:36
Antoni
Stawiam, że to było zatrzymanie upolitycznione. On nie mógł tyle jechać, nie mógł złamać prawa, bo jest taki niewinny... KOD musi wyjść na ulice, to jest złamanie demokracji.
2019-09-12 21:15:18
XD
Ups
2019-09-12 19:59:36
Były wyborca PO
Dlaczego to nas nie dziwi?Może spieszył się znaleźć miejsce gdzie sie podziało 250 mld z budżetu Polski.
2019-09-12 19:58:24
ha ha
A co na na Bolek i KOnstytucja ?
2019-09-12 18:56:35
tylko pytam...
A ten Szejnfeld, to z której kanapy?
2019-09-12 18:52:35
AntyPo
Brawo Policja .
2019-09-12 18:29:59
Wódz OTUA
To jest sprawa polityczna.Na pewno Jarosław Kaczyński nienawistnie naciskał na pedał gazu panu posłowi.Panie Szejnfeld idź w zaparte.
2019-09-12 18:22:58
o Jej !
A to pisiory , takiemu PANICOWI zabrały ? Synatur !
2019-09-12 18:08:50